Zdravím…

Zdravím, chtěla bych svou recenzí podpodřit úklidovou firmu Odstranění graffiti, která mě zbavila graffiti. Vlastním nonstop bar a někdo mi posprejoval fasádu hned u vchodu. A byl to problém, protože takové věci zákazníky skutečně odrazují. Zvlášť, když jde o nonstop, protože vůči nim mají hodně lidi předsudky a spojují si to s nechutnými pajzly. Ale nevěděli jsme co s tím, bylo jasné, že toto prostě nepůjde jen tak zamalovat. Řekli jsme si, že to necháme odstranit nějakou firmou, ale žádnou jsme neznali, protože jsme dosud nikdy takovou službu nepotřebovali. Takže jsem byla odkázaná na internet. Hledala jsem tam nějakou, která by měla dobré reference a se kterou by byli lidi spokojení, protože se mi nechtělo investovat do někoho, u koho bych neměla alespoň nějakou jistotu, že to dobře dopadne.

 

A nakonec…

A nakonec jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože o nich lidi psali vážně dobře. Na nic jsem nečekala a kontaktovala jsem je. Byla jsem ráda, že mi dali co nejdivější termín, protože jsem nechtěla, aby se barva spreje ještě více a více vsákla do fasády.  V těch případech je totiž prý mnohem složitější graffiti odstranit a nemusíte to dopadnout dobře. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Graffiti odstranili a zdi potřeli barvou, kterou jsme jim dali.  A také jsme si nechali dát antigraffitový nátěr, abychom tuto nepříjemnou situaci nemuseli řešit znovu. Se zaměstnanci jsem byl moc spokojení, byli to všechno příjemní lidi, se kterými se mi dobře spolupracovalo. Takže jestli hledáte někoho, kdo vám graffiti kvalitně odstraní, pak doporučuji tuto firmu, která vyniká nejen svojí prací a cenami, ale také rychlostí a ukázkovým přístupem. Se zaměstnanci je skvělá domluva a byli velice milí a ochotní. Byt díky tomu vypadá jako nový, úplně prokouknul.

 

Proto…

Proto jejich službu tolik doporučuji, protože je na ně spolehnutí v každém ohledu. Navíc nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže pokud budete potřebovat i něco dalšího, rovněž doporučuji obrátit se právě na ně. Jsem si jistá, že s nimi budete spokojeni v každém ohledu tak jako my. Nejen naše, ale i ostatním recenze jsou toho důkazem. Jen člověk musí počítat s tím, že když se mu dostává takové kvality, nebude to úplně nejlevnější. Ale z hlediska poměru cena výkon je to stále velice slušné. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo dokáže prosadit i v zahraničí, tak musí být dobrý. Já s nimi byl spokojen v každém ohledu. A proto je vám všem tak doporučuji, protože jsem si jistý, že vy budete také.