V naší firmě A SERVIS LIPKA, s. r. o. nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i odstraňování plísní. S plísněmi jsou vždy problémy, obzvlášť ve starších domech. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Poté vám už nezbude nic jiného, než řešit jak se zbavit plísně .Například dospělý člověk vydá ze svého těla během jedné noci až 1,5 litru vody ve formě vodních par. K tomu přidejte páru z vaření, sprchování a podobně. K velkému vlhku výrazně přispívá i sušení prádla. A dokonce i velké množství pokojových rostlin.

plíseň v bytě plíseň u oken plíseň za nábytkem

Dá se tvrdit…

Dá se tvrdit, že jedna čtyřčlenná domácnost vyprodukuje denně mezi 12 až 20 litry vody a toto množství by mělo být pohlceno vzduchem v domácnosti. Pokud uvidíte na vašem okně kapičky vody, která vznikla z páry. Tak už na nic nečekejte, protože to už mnohdy bývá pozdě. Vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě. Ovšem není problém, který by neměl řešení, minimálně problémy s plísní k nim nepatří. Naši zaměstnanci si s ní umí bez problému poradit. Na povrchy napadené plísní nejprve nanesou běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dají nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

plíseň v koupelně jak na plíseň vliv plísně na zdraví

Po zaschnutí se tak…

Po zaschnutí se tak vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat. Našimi posledními klienti byli nájemníci staršího činžáku, kde se jim plíseň udělala v hlavním vchodě a nemohli se jí pořád zbavit. A tak se obrátili na nás. Ve starých domech se holt plíseň dobře drží, takže je lepší si LSG pořídit, abyste se s tím nemuseli zatěžovat.

když se plíseň množí zelená plíseň zralá plíseň

S LSG máme opravdu…

S LSG máme opravdu ty nejlepší zkušenosti, a proto máme čím dál více klientů. Kteří jej poptávají, je tedy vidět, že se jedná o skutečně účinný prostředek. Na tento nátěr je skutečně spolehnutí. Proto s ním pracujeme, protože víme, že přináší výsledky, které od něj každý očekává. Plíseň jsme odstranili a obyvatelé domu se na nás začali obracet i s dalšími službami, z čehož máme samozřejmě radost. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, tudíž se na nás neváhejte obrátit. Jsme zde pro vás.