Náš zámeček funguje již spíše jako galerie a muzeum, ale stále patří v našem městě k hojně navštěvovaným památkám. Všichni se snaží, aby zde byl udržovaný pořádek, aby se vše lesklo čistotou a aby se návštěvníci cítili dobře a pohodlně a rádi se k nám vraceli. Když jsme však v zámečku měli menší rekonstrukci, po skončení nám zůstala špinavá okna od barvy i sádry. Bylo potřeba ihned jednat, protože za pár dní už měly být opravené místnosti otevřené pro veřejnost, aby se mohla kochat tou krásou. Jelikož jsme potřebovali, aby okna byla opravdu perfektně a hlavně šetrně umytá, museli jsme si najmout úklidovou firmu. Čištění fasády Brno

čím umýt okna přípravky na mytí oken jak odstranit polepy z oken

Po několikahodinovém hledání…Čištění fasády Brno

Po několikahodinovém hledání a domlouvání se jsme nakonec zvolili Čištění fasády Brno, která náš zaujala hlavně pozitivními recenzemi a svým dobrým jménem také v zahraničí, nejen tedy u nás. Do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme zavolali a k našemu údivu u nás už druhý den byl tým pracovníků. Vysvětlili jsme jim, co potřebujeme a jak si jejich práci představujeme. Hlavně jsme kladli důraz na to, aby si počínali opravdu opatrně. Přeci jen se nacházejí na zámečku, v historické památce. Bylo skvělé, že nám vyhověli ve všem, a to bez problémů. Dávali si opravdu záležet a počínali si velmi opatrně, aby něco neponičili. 

Nejprve důkladně umyli všechna okna, která byla zašpiněná po rekonstrukci, a to včetně rámů a parapetů. Pak všechna okna důkladně setřeli pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou, aby nedošlo k poškrabání okna a skel.

jak perfektně vyčistit sklaleštění bez leštících přípravků jaká firma na mytí oken

K leštění…

K leštění nepoužívají žádné leštící přípravky, jak je tomu u mnohých firem zvykem. Leštidla jsou nevhodná, jelikož po krátkém čase můžete vidět tahy po leštění a nevzhledné šmouhy, které kazí celkový dojem z umytého okna. Místo toho využívali pracovníci svou vlastní techniku, a to tzv. trik suchého čištění. Ten spočívá v tom, že pracovníci měli suchou a čistou bavlněnou plenu a až okna zaschla, začali je leštit.

Leštili…

Leštili opravdu pomalu, nevynechali ani jeden kousek a dbali na to, aby bylo vše důkladně vyleštěné. Samozřejmě tento způsob leštění je sice náročnější fyzicky, ale pracovníci dávají přednost především kvalitě a dokonalému výsledku. Byli jsme překvapeni, jak celé místnosti prokoukly. Okna se leskla již ze zahrady. Firmu A SERVIS tedy můžeme doporučit všem, kteří hledají spolehlivou, profesionální firmu s odbornou technikou a vynikajícími výsledky. Dokonce ještě několik týdnů po jejich odchodu vypadala okna jako právě umytá.  

jak mít zářivě čistá okna jak kvalitně vyčistit okna lešticí přípravky na okna