Ať už se…

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. Ale jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí A SERVIS.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Sroóčko Praha, mytí podlah   má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. My jsme potřebovali vyčistit podlahu v našem masérském salonu. Byla dřevěná a chtěli jsme mít jistotu, že nebude příliš kluzká, protože k nám chodí pochopitelně i starší zákazníci a je třeba jim dopřát maximální bezpečnost a komfort. Proto jsme si od této firmy nechali dát i vosk, o kterém bych se chtěla více rozepsat.

 

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat.

 

Protože…

Protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. K ostatním věcem v domě byli velice opatrní, aby při čištění nic nezničili nebo nezpůsobili jakoukoli škodu. Už se mi totiž jednou stalo, že mi jedna úklidová firma takto doma něco zničila a s reklamací jsme nepořídila, protože mi řekli, že jsem se o to měla postarat předtím a zajistit jim co nejlepší podmínky pro čištění. Naopak tady zaměstnanci věci z místnosti vždy opatrně vynesli a nanosili zpátky. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u A SERVIS LIPKA, s. r. o.