Umývání panoramatického okna v našem domě necháváme specializované firmě se zaměřením na výškové práce. Zdálo se nám zbytečně nebezpečné provádět kvůli pár oknům akrobatické kousky. Není důvod riskovat, když už se v dnešní době můžete obrátit na profesionály, kteří takovou práci zvládnou za vás. To mnohem lépe, než byste si s tím kdy poradili vy.

Prostředky na mytí oken                        Mytí oken na plošinách

Od jednoho okna ke všem

Nepřeháním, firma, která k nám na tyto práce jezdí, je opravdu výborná. A Servis Lipka, s.r.o., Mytí oken Brno  odvádí vynikající práci. Postupem času jsme jí začali přenechávat i mytí ostatních oken, protože manželku frustrovalo, že ta okna, která umyla ona, vypadala o dost hůř než okna, která měla na starosti firma.

Mytí oken ve výškách                                     Čištění střešních oken

Výborné je i to, že jsme tím ušetřili spoustu času. Manželka mytím oken strávila třeba i celé dopoledne. To teť můžeme využít k tomu, že vyrazíme s dětmi na výlet. Někdy prostě stojí za to si připlatit a získat tak více času pro rodinu.

Leštění oken

Představení pro děti

Každá návštěva A Servis Lipka, Mytí oken Brno, se navíc pro naše děti stává velkým představením, protože fascinovaně pozorují manipulaci s montážní plošinou, ze které se okna umývají. Manželka zase pokaždé zaujatě pozoruje techniku pracovníků v průběhu leštění skel, jako kdyby myslela, že objeví nějaké velké tajemství. Přitom ten vtip je v tom, že pánové nepoužívají zbytečné přípravky na leštění, které jen způsobují šmouhy. Nebojí se při leštění pořádně zabrat. Je to prostě všechno o fyzickém výkonu, trpělivosti a leštění skel nasucho. Komu se nechce při leštění namáhat, ten prostě perfektně lesklá okna mít nebude.

Mytí francouzských oken                                                  Jak nemít na okně šmouhy

Neumím si představit, že by s touto firmou mohl být někdo nespokojený. Odvádí skvělou práci, pokaždé dodržuje přesně termíny, ukázkově s námi komunikuje a zaměstnanci jsou velice příjemní. Nenapadá mě jediná věc, na kterou by bylo možné si stěžovat. Především máme nejčistčí okna v celé ulici.

Zbavení se špíny na oknech po zimě                Tipy na čisté okna