Když jsme se s přítelem stěhovali do nově postavených apartmánů, upozorňoval nás makléř, že mytí oken si bude vyžadovat specializovanou firmu na výškové práce. Všechno jsem odkývala, ale v duchu jsem si říkala, že to přece sama zvládnu. Z omylu jsem byla vyvedena hned po nastěhování, kdy jsem zjistila, že panoramatická okna z vnější strany rozhodně neumyju, protože se k tomu jednoduše nebudu moci dostat. Zase jednou jsem dostala lekci o tom, že bych neměla přehlížet to, co říkají zkušenější. Mytí oken Praha 9.

Nezbývalo nic jiného než se poohlédnout po firmě, jak nám makléř doporučoval. Bydlet v novém luxusním bytě se špinavými okny by asi vypadalo dost podivně. Tentokrát už jsem si nechala poradit a díky tomu jsem se setkala s úžasnou firmou Mytí oken Praha 9. Byla radost s nimi jednat. Příjemné jednání je pro její zaměstnance samozřejmostí. A perfektně zvládnutá práce jen přispívá ke skvělé pověsti, kterou firma má.

Výškové práce PrahaPráce ve výškách PrahaMytí oken pomocí horolezcůMytí výškových budov

Trošku jsem se bála toho…

Trošku jsem se bála toho, jaké vybavení si zaměstnanci firmy vezmou na pomoc. Čekala jsem, že přijdou s žebříky, na jejichž vršcích budou balancovat, a já se budu dole pod nimi děsit nejhoršího. Ale hned po příjezdu jsem pochopila, že nejednám s žádnými amatéry. Přivezli si montážní plošinu, ze které byl přístup k oknům stabilní a bezpečný. Ani na vteřinku jsem o ně nemusela mít strach a oni se mohli plně věnovat práci, k žádnému balancování nedošlo.

Myslela jsem si, že na mytí oken už není co vylepšit, ale výsledek práce A SERVISU mě přesvědčil, že je to možné. Dokonaleji umytá a vyleštěná okna jsem snad ještě nikdy neviděla. Sama bych to tak rozhodně nesvedla. Moje práce se nikdy bez šmouh neobešla, ale pracovníci firmy se jim díky poctivému leštění nasucho vyhnuli. Uděluji firmě pět hvězdiček!

Jak nemít na okně šmouhyMytí oken na plošináchMytí výloh PrahaPráce ve výškáchMytí oken levně