Jestli…

Jestli patříte k lidem, kteří mají problémy s vyčištěním špíny z vaší fasády, tak vítejte v klubu. Pracují v malé nonstop pekárničce a už nějakou dobu jsme si s ostatními říkali, že s tou fasádou už by se opravdu mělo něco dělat. A když se na ní k té vší špíně objevila ještě plíseň, tak už to bylo opravdu nutné. Ale taky jsme věděli, že my se o to nedokážeme postarat. Ale naštěstí jsme našli řešení. Jde o specialisty a horolezce Práce ve výškách Praha. Na samotných jejich stránkách se o jejich službě čištění fasád a odstraňování plísní dozvíte opravdu hodně. Například, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je podle všeho výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci aplikují nátěr LSG.

 

Docílí tím…

Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

 

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Proto je lepší si opatřit nátěr LSG, pokud chcete mít opravdu jistotu, že problémy s plísněmi mít nebudete. A tato firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, které určitě jednou do budoucna vyzkouším. A SERVIS LIPKA, s. r. o.