Máme to štěstí, že mně i manželovi se v práci opravdu hodně daří. Takže si nežijeme vůbec špatně. A bydlíme v třípatrové vile. Ale protože jsme oba poměrně zaměstnaní, tak máme doma paní na úklid. Protože bychom neměli šanci se o to sami starat, alespoň ně tak, aby to bylo uklizené podle našich představ. Navíc zbylý čas, který nemusíme věnovat práci, se snažíme věnovat našem dětem. Naše paní na úklid je skvělá, ale bylo nám jasné, že se nemůže sama starat třeba i čištění koberců nebo mytí našich vysokých oken.

A naše koberce už nebyly v nejlepším stavu, vždycky se tak nějak daří je ušpinit. Zvlášť, když máte malé děti. Takže jsme si řekli, že si na to budeme muset najmout nějakou firmu, která by se o ně začala pravidelně starat.  Ale neměli jsme dosud s nikým zkušenosti. Takže náš výběr musel být pečlivý, abychom je nesvěřili někomu špatnému. Koberce byly poměrně drahé a  nestáli jsme o to, aby nám je někdo nekvalitním čištěním zničil.

Takže…

Takže jsme hledali poměrně důkladně na internetu a přečetli hromadu recenzí, abychom měli jistotu, že to bude dobře vyčištěné a ani trochu poničené.  A nakonec jsme si vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Recenze čištění koberce Praha, která měla největší počet kladných recenzí. A když jsem viděla jejich práci, byla jsem nadšená, vážně. Všechny koberce skvěle vyčistili a vypadaly tak dobře, jak kdybychom je koupili a ne nechali vyčistit.

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu a speciální chemikálie, které hezky provoněly. Nejprve koberec dlouho kartáčovali strojem do koberců a čistili, a poté všechnu špínu vysáli velice výkonným vysavačem, čímž koberce zbavili i roztočů. Všechny nečistoty a skvrny, které na kobercích byly, samozřejmě zmizely. Byli jsme fakt nadšení. Protože s takovým výsledkem jsme nepočítali ani přes všechny ty dobré recenze.

Proto…

Proto tuto úklidovou firmu a její službu čištění koberců všem vřele doporučujeme. Protože to jsou skuteční mistři ve svém oboru. Od té doby, co nás byli, jsme se rozhodli jejich služby využívat pravidelně, abychom tak prodloužili životnost našich koberců a udržovali stále jejich hezký vzhled. Cena jejich služeb j sice o něco vyšší, ale vzhledem k veliké kvalitě jejich služeb to pro mě není částka, která by nám byla přehnaná. Podle nás si službu může dovolit každý, kdo ji opravdu potřebuje.

Zaměstnanci byli velice milí a opatrní v ostatním předmětům v našem domě, takže mě zkrátka nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Za nás maximální spokojenost na všech rovinách. Skvělé je, že nabízí i celou řadu dalších služeb  určitě je začneme využívat i na mytí oken, protože to je také něco, co by pro naši paní na úklid bylo poměrně velké sousto. A zde to budeme mít se zárukou dobré kvality.