Když se nám na fasádě hračkářství objevila plíseň, tak jsme hnedka věděli, co dělat. Rozhodně jsme nekupovali nějaké desinfekční prostředky, které slibovaly odstranění. Věděli jsme, že nám to stejně nepomůže. Zavolali jsme do firmy, která u nás už párkrát byla a pomáhala nám vyčistit podlahy. Byli jsme s nimi tehdy moc spokojeni a vzpomněli jsme si na ně i teď.

Do firmy jsme zavolali a za několik málo hodin jsme měli po starostech. Paní po telefonu byla zase milá jako vždy a našla nám přesně ten termín, který nám vyhovoval nejvíce. Tým Špinavá fasáda, čištění Praha pracoval skutečně na jedničku. Nejprve na plíseň nanesli běžnou desinfekci a potom speciální nátěr LSG proti plísním, ten je podle nich nejúčinnější zbraní a mají s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Nátěr…

Nátěr lze aplikovat rovnou na stěnu, takže nemuseli seškrabávat fasádu. Je na něm dobré také to, že lze aplikovat na všechny druhy povrchů, takže nejen na fasády a omítky, ale i na dřevo, umakart, kachličky a podobně. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu– i malý a opravdu krátký kontakt buněčné stěny s natřenou fasádou způsobí změnu v koncentraci důležitých iontů.

Takže pak nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Nátěr LSG je pro buňky vyšších organismů bezpečný a neublíží nikomu, jen plísním a bakteriím a dalším špínám. Fasáda je dokonce i jednotně barevná, takže  firma nemusí obnovovat barvu vaší fasády. Nátěr LSG je také hodně odolný. Pracovníci nám vysvětlili, že životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

To je…

To je super, protože nebudeme muset řešit za pár měsíců stejný problém. To by nám totiž mohlo odlákat zákazníky. Pro jistotu jsme si nechali nátěr LSG natřít na všechny stěny. Bylo skvělé, jak rychle si s plísní poradili. Proto můžeme firmu doporučit i ostatním, kteří mají problém s plísněmi. Není lepší volba.

Věřte, že s ní budete spokojeni stejně jako my. Málokterá firma je tak skvělá, to nám můžete věřit. My jsme v hračkářství vyzkoušeli už několik úklidových firem, ale tato je bezkonkurenčně nejlepší. Komunikace s nimi je snadná, rychlá a bezproblémová. Výsledek je dokonalý. A SERVIS LIPKA, s.r.o.