Nenašli byste většího milovníka denního světla, než je moje přítelkyně. Nevím, jestli vůbec někdy použila žaluzie. Dost o tom pochybuji. Právě naopak je vždycky zatracovala a likvidovala závěsy a záclony, které bránily světlu prostoupit do místnosti. Když jsme se společně pouštěli do stavby vlastního domu, měl jsem tušení, co mě čeká. Přítelkyně chtěla okna všude. Vedla s architektem lítý boj, nakonec si vymohla okna i na těch nejméně očekávaných místech.

Čistá oknaUmyjeme Vám oknaČistá okna

Stropní okna potřebují řádnou péči

Toho, kdo mou přítelkyni zná, nemůže ani na chvíli překvapit množství stropních oken v našem domě. Málo kdo si ale uvědomuje, kolik je za tím práce. Mám pocit, že hlavní činnost, kterou v domě děláme, je umývání oken, aby jimi mohlo „nerušeně prosvítat slunko“. Největší nesnáz je ale v stropních oknech, které ani při nejlepší snaze umýt nedokážeme. Architekt nás varoval, že to bude problém, ale my jsme si mysleli, že nás tak chce jenom odradit. Později jsme ale sami zjistili, že mytí těchto oken je spíše úkol pro akrobaty než pro běžné smrtelníky. Nechtěli jsme hned hledat nějaké mytí oken Praha.

Jak umýt oknaMytí oken rychle a kvalitněSvětlo v domě

Profesionálové z A SERVISU vše zvládli na jedničku

Vzhledem k tomu, že už po nějaké době neumytá stropní okna neplnila svůj úkol, hledali jsme možnosti, jak je nechat umýt bez toho, abychom museli sami balancovat na střeše. Řešení bylo zřejmé. Musel to někdo udělat za nás. Naštěstí není tak problematické objednat si služby úklidové firmy a s ní si mytí oken ve výškách domluvit. My jsme se obrátili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10.

Jelikož zaměstnanci A SERVISU prováděli svoji práci neskutečně úžasně, brzy jsme si je začali zvát na mytí zbylých oken. Přítelkyně je nadšená, že už teď slunci v cestě do našeho bydlení nic nepřekáží. Precizní leštění pracovníků nedokonalostem nedovolí, aby hyzdily okna. Mytí okna Praha můžeme jen doporučit a těšíme se na dallší spolupráci.

Kdo nám dokonale umyje oknaMytí oken levněPráce ve výškách