Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma Podlahy čištění, Praha nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Měla opravdu vynikající reference, tak jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně. Protože se nerada obracím na někoho, u koho vůbec nevím, co mám čekat.

Ale s těmito recenzemi jsem měla nějakou záruku, že to dobře dopadne. A protože na naší podlaze už bylo hodně vidět, že už má pár let za sebou, tak jsme s manželem usoudili, že bude nejlepší, když si ji necháme vyčistit od této firmy. Protože měla na internetu opravdu vynikající reference. Naše rozhodnutí popohnalo i to, že jsme se dočetli, že nabízí i voskování podlah. Což jsme taky potřebovali. Protože naše malé děti jsou někdy jak urvané ze řetězu a už se nám párkrát stalo, že uklouzly a spadly.

Jednou…

Jednou to dokonce skončilo pohotovostí. Proto jsem už nijak dál neotálela a kontaktovala jejich lidi a vysvětlila jim, o co máme zájem. Domlouvalo se mi s nimi dobře, protože byli hrozně milí. Potom jsme se domluvili se na dni a čase, hned druhý den mi poslali finanční návrh, který jsme odsouhlasili a už jsme jen čekali na den čištění. A překvapená jsem byla nejen já, ale i manžel, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by byla úplně nová a ne vyčištěná.

Použili poté matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože teď podlahu stač jednou za čas přetřít a stále vypadá jako nová. A tolik neklouže. Takže to splnilo všechny požadavky, které jsme na tuto službu měli. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost doporučit.

Protože…

Protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupovaní? Dle mého názoru nic.

Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli mít na paměti, že k jejich práci patří i dobré vystupování a ochota. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale nepříjemní lidé, se nikdo nechce vracet. Navíc nabízejí celou řadu dalších služeb a jsou dostupní na celém území České republiky, ale i dokonce na Slovensku, Německu a Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.