Začala jsem samostatně podnikat, živím se jako advokátní poradce. Ke své živnosti mám pronajaté dvě velké místnosti. Zakládám si na pěkném a útulném prostředí. V celém interiéru mám podlahy pokryty koberci, všude plno květin, převážně většího vzrůstu. Po jednom jarním období, když zasvítilo do kanceláře sluníčko a byly na koberci znát stopy zašlapaných nečistot a také skvrny od kávy nebo čaje, jsem usoudila, že podlaha nutně potřebuje změnu. Tak jsem volila mezi dvěma variantami – koupit nový koberec, což představovalo vyklidit celou kancelář nebo nechat koberec vyčistit. Jelikož první varianta se mi zdála dost složitá a časově náročná, zvolila jsem druhou variantu a nechala koberec vyčistit. Na internetu jsem si pro to vybrala firmu čištění koberců Praha, čistí novou kotoučovou metodou a má dobré recenze.

snadné čištění kobercůrychlé čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Na můj poptávkový email…

Na můj poptávkový email reagovali okamžitě, domluvili jsme si termín, který mi vyhovoval a nijak by mě neomezoval v práci. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. dojeli v dohodnutý čas a ihned se pustili do práce, koneckonců čas jsou peníze. Koberec byl díky jejich práci dokonale čistý, zářil jako nový, v kancelářích to pěkně vonělo. A ještě k samotné technice čištění. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky „zažrané“ nečistoty.

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, které by se zde mohli nacházet.  Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný výkonný vysavač celou strukturu čištěného koberce neobyčejně provzdušní a oživí celkový finální vzhled.

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůcena čištění koberců

Tato metoda…čištění koberců Praha

Tato metoda sice nepatří mezi nejlevnější, ale je to namáhavá fyzická práce a kvalitní čistící prostředky taky něco stojí. Při čištění extrakční metodou, kterou si zákazníci jiných firem mohou také vybrat. Ale není tak kvalitní, nepůsobí chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování. A proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i tvar koberce bývá ošklivý.

Co bylo super také, že zaměstnanci této úklidové firmy byli příjemní a ohleduplní ke všem věcem. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, mohu všem tuto firmu doporučiti. Firma nabízí celou řadu dalších služeb, například čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů, dokonce odstraňují i plísně. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Pokud tuto firmu kontaktujete, určitě nebudete litovat.

kde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberec