mytí oken BrnoNemám rád, když někdo není ochoten respektovat osobní svobodu a prostor. Jsou lidé, kteří si toho třeba nejsou vědomi, že tohle dělají, v tom případě je třeba je jemně upozornit. Ale po upozornění si to povětšinou uvědomí. Tedy alespoň většina z nich. Někdy je ale zas naopak nemáte příležitost, jakkoliv upozornit. Chtěli byste jim promluvit do duše, ale zkrátka to nejde.

 

mytí oken ve výšce  Brno

Mezi tyto případy patří i můj soused, jenž bydlí ob jeden barák vedle mě. To by samozřejmě nebylo tak hrozné, kdyby to nebyl takový nekňuba a taky naprostý ignorant. Nedávno se rozhodl, že si opraví asi kuchyni, nebo nevím. Nic bych nenamítal, ať si každý opravuje, co chce, jak chce. Ale jak už jsem řekl jen do chvíle, než to zasahuje do něčí svobody, potom už to podle mě v pořádku není. A evidentně s tímhle má můj soused velký problém. Myslím si, že slovo altruismus ani nečetl v letáku, jinak si to nedovedu vysvětlit. Taková ignorance, lhostejnost a ostuda.

 

 

No, a právě tento můj soused se rozhodl, že mu objednané kachličky na kuchyň nebo nevím co, nejsou dost dobré, a že je potřebuje seříznout. Normální člověk by je dovezl někam do fabriky nebo rovnou požádal v obchodě, ve kterém kachličky pořídil, zda mu je neseříznou. Ale tenhle soused zkrátka ne, a ne si dát říct. Takže se rozhodl si kachličky upravit do požadovaného tvaru sám.

 

A kde?

komplikované mytí oken ve výšce  Brno

No přece u sebe na balkoně, který čirou náhodou sousedí i s mým balkonem. Takže radost na ntou. Kachličky tam seřezával a bylo z toho šíleně moc nepořádku, prachu, větších opadaných kusů, ale především mi vadil ten prach, který jsem měl neustále na mém balkoně.

 

 

komplikované mytí oken Brno

Po pár dnech jsem si všiml, že se mi prach uchytil i na mých oknech. Páni, vážně paráda. Jenže ta okna jsou šíleně vysoko, takže jednak mám strach a jednak jsem také okna v životě nečistil. A ani jsem se do toho nehodlal pouštět. Ale vzhledem k tomu, že před okna nešlo ven už skoro vidět, řekl jsem si, že s tím tedy něco udělám. Sedl jsem si k internetu a dal jsem se do hledání. Po pár chvílích hledání, ověřování a prověřování jsem narazil na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno.

 
Jevila se mi opravdu skvěle, samé kladné recenze, přehledné stránky, co nevypadají jak blog z počátků internetu – to už o něčem vypovídá. Tak jsem si řekl, že je objednám. Domluvili jsme se a přijeli za tři dny. Byli hrozně milí, ale přitom profesionální a šlo vidět, že ví, co dělají a o čem mluví, když mi něco vysvětlovali. Já jsem jim ještě povídal o tom proradným sousedovi a ukazoval okna. Dali se pak do práce. Za pár hodin bylo hotovo a skoro se mi nechtělo věřit vlastním očím.

 

 

Ta okna nevypadala jako vyčištěná, ale jako fungl nová! Myslel jsem si, že si ze mě dělají srandu a šli pro nová. Ale oni je skutečně tak skvostně vyčistili. Vážně respekt před touhle firmou. Určitě tedy tuto firmu rozhodně všem doporučuji!

 

firma na mytí oken Brno

úklidovka mytí oken Brno

úklidovka mytí oken Brno

komplikované mytí oken Brno