Lázně, které máme uprostřed města, jsou celé prosklené. Díky tomu jsou velmi oblíbené, jelikož se při plavání nebo ve vířivce můžete kochat krásou venku, a přitom zůstat v teple. Aby byli všichni návštěvníci spokojeni a rádi se vraceli, dodržujeme tu důkladně pořádek a dbáme na to, aby byla okna vždy skvěle čistá. Bohužel na to nestačíme sami s naším personálem uklízeček, protože okna jsou opravdu ve velké výšce. Potřebujeme si vždy pozvat profesionální firmu, která se ve výškovém mytí oken a výloh vyzná. Už několik let si zveme Špinavá fasáda, čištění Brno. Máme s nimi totiž skvělé zkušenosti a můžeme j jen doporučit dalším, kteří také shání někoho na dokonalé umytí oken. Firmu jsme si našli na internetu, kde mají precizně se psané všechny služby, které nabízejí. Vše j hezky přehledné a díky tomu získáte obecně přehled o tom, jak pracují a do od nich očekávat. Také je na internetu mnoho recenzí na jejich služby, kterou jsou velmi příznivé a pravdivé.

To…

To mohu potvrdit, protože i my jsme se rozhodli si je pozvat na základě recenzí a vše co se tam psalo, tak se ukázalo jako pravda. Komunikace s nimi je vždy příjemná a bezproblémová, nikdy nedojeli pozdě a vždy odvedou práci na jedničku. Na práci využívá firma jen profesionály a odborně proškolené pracovníky, kteří používají kvalitní techniku a prostředky pro mytí oken. Měli jsme ze začátku obavy, že mi firma pošle nějaké nezkušené brigádníky, ale to se nestalo. Dívali jsme se, jak při práci postupují a musíme říci, že jsme se nikdo s takovými dříči ještě nesetkali. Nejprve okna a všechny prosklené stěny vždy důkladně umyjí kvalitními prostředky. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla.

Pak…

Pak pracovníci čekají, než okna dokonale uschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím nás poprvé také překvapili, protože nepostupovali tak, jak bychom čekali, anebo tak, jak jsme každý z domova zvyklí. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Pracovníci si skvěle poradili s čištěním i ve velké výšce, a to díky horolezeckému vybavení a vysokozdvižné plošině. Je prostě firma plná profesionálů a my jsme rádi, že jsme je objevili.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.