Jsem majitelem klenotnictví. Svoji prodejnu mám umístěnou ve svém vlastním domku, tudíž veškeré opravy a údržbu si zařizuji sám. Jednoho dne mě manželka upozornila, že koberec v naší prodejně jeví známky značného znečištění a že bych měl koberec vyměnit nebo vyčistit. Jelikož jsem zastáncem co nejmenších provozních změn ,rozhodl jsem se pro druhou variantu – vyčistit. Jelikož jsem tuto službu ještě nikdy nevyužil, neznal jsem osobně nikoho. Kdo tuto živnost vykonává, rozhodl jsem vyhledat podrobnosti na internetu. Většina firem nabízela levnější variantu, ale ta není tak kvalitní. Protože běžnou chemii nanesou pouze na povrch koberce, ta tedy nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, zcela zde chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování do koberce a po zaschnutí pak zůstávají fleky a nevábný tvar. Tedy jsem se rozhodl zvolit variantu dražší, ale kvalitnější, konkrétně kotoučovou metodu. Pak už jen stačilo najít tu správnou firmu. Rozhodl jsem se pro velkou firmu  koberce tepování Praha 10, jelikož má tato firma dlouholeté zkušenosti a nabízí čištění svou novou kotoučovou metodou, kterou vylepšili.

Tak…

Tak jsem uvedenou firmu oslovil, přestože nebyla nejlevnější. Na můj email reagovali okamžitě, požádal jsem o nacenění své zakázky, vše bylo okamžitě uděláno. Potom pracovník firmy dojel přesně v dohodnutý čas a bez otálení se pustil do práce. Na celou plochu koberce nanášel čistící prostředek pomocí kotoučového šamponovacího rotačního stroje. To dělal tak dlouho, dokud nebyl koberec opravdu čistý. Na závěr pustil vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsál pryč. Účinnost a kvalita jejich technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. U kotoučové metody navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda je vhodná pro všechny druhy koberců, neboť měkké štětiny zaručují nepoškození vláken koberce.  S vyčištěním koberce jsem byl velice spokojen, firma již patří mezi ty, ke kterým se můžu s důvěrou vrátit.  Tato firma dále nabízí celou škálu služeb, jako je  čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů atd. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.