Na naší čajovně v centru města se objevila plíseň. Na fasádě byly takové velké černé mapy. Nechápu, jak jsme si toho nemohli všimnout, ale asi jsme byli příliš zaneprázdnění něčím jiným. Zrovna jsme totiž přestavovali vnitřek čajovny a soustředili se víc na to, jak to vypadá uvnitř a zapomněli se podívat i na to, jak vypadá čajovna z venku. Celkem nás to zarazilo a hnedka nás napadlo, že je to celkem velký problém. Co když k nám lidé nebudou chtít chodit, protože na stěně uvidí plísně? A není se čemu divit, že? Já bych taky asi do takové čajovny nešla. Hnedka jsme nakoupili nějaké přípravky a stříkali to na fasádu, ale nic nepomáhalo. Takto jsme se s tím rvali asi měsíc. Pak jsme si na pomoc zavolali firmu. Našli jsme je na internetu a četli několik recenzí, jak čistit fasádu od plísně. Našli jsme si na ně číslo a zavolali tam. S paní jsme si dohodli termín a za pár dní byla i čajovna zvenku jako nová.

Firma…

Firma pracuje skutečně rychle a pečlivě. fasádu očistí tlakovou vodou s čistící chemií. Tato chemie je vysoce účinná a šetrná, protože udrží každou fasádu ve velice dobrém stavu a nezničí ji, jak by se mohlo zdát. Není potřeba se obávat, že se změní barva- barva fasády zůstane jednotně barevná a není potřeba ji obnovovat. Potom na stěnu dají LSG proti plísním. Nátěr je také omyvatelný, jelikož po  zaschnutí se na fasádě udělá omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Plísně, bakterie, sinice a další věci, co nemají na fasádě co dělat, tam prostě nemají šanci se udržet. Obával jsem že, nátěr je škodlivý zdraví, ale tým mě ujistil, že pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Lze…

Lze ho aplikovat taky na dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, dřevo, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Povrchy, které jsou chráněné tímto nátěrem, jsou dobře zajištěné tak, aby se tam už nikdy neobjevila plíseň, bakterie, sinice nebo něco podobného. Také nám pracovníci řekli, že nátěr je vysoce odolný vůči dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a že povrch má zvýšenou otěruvzdornost. Jak sami vidíte, ten nátěr je prostě dokonalý a nemá chybu stejně jako firma. Moc jí děkujeme, že nám takhle rychle pomohli a že šlo vše tak bezproblémově a snadno.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.