V našom komplexe, kde sídli niekoľko firiem a ďalších podnikateľov, svadobný salón a množstvo ďalších podnikov, sme už potrebovali umyť okná. Hlavne z vonku. Máme síce upratovací personál, ale na umývanie okien vo výškach nemajú jednak poriadne prostriedky, a ani na to nie sú nejako vyškolení. Takže nechceme riskovať ich bezpečnosť. Len blázon by ich do toho nútil. Výškové umývanie okien.

umývanie výkladov obchodov

 

Takže bolo potrebné na to najať upratovaciu firmu. A nakoniec sme podľa recenzií na internete vybrali upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., Výškové umývanie okien, ktorá realizuje umývanie okien a výškové práce Bratislava. Zavolal som im a vybavili sme všetko, čo bolo ohľadom zákazky umývanie našich okien potreba. Druhého rána nám poslali finančný návrh, ktorý sme odsúhlasili. A boli sme s nimi všetci veľmi spokojní.

Tím pracovníkov…

Tím pracovníkov to všetko stihol za jeden deň a odviedli naozaj vynikajúcu prácu. Okná sa pekne leskli a naše upratovačky sa nestačili diviť, ako dobre okná vyzerajú. Zamestnanci boli skutočne profesionálni a nemali sme s nimi vôbec žiadne problémy. Za ich služby zaplatíte síce o niečo vyššiu cenu ako u väčšiny upratovacích firiem, ale aj tak vám je určite odporúčame. Odviedli naozaj veľmi dobrú prácu, do ktorej sa oplatí investovať.

Navyše okná vydržali čisté dlho, pretože sme si na ne nechali dať aj impregnáciu na sklo, po ktorej špinu vždy stačí spláchnuť vodou. Pre ich kvalitu a ústretovosť by som ich tak chcel všetkým odporučiť. Upratovanie nerealizujú nielen vo firmách, reštauráciách a podobne, ale aj v domácnostiach. Takže keď budete potrebovať pomôcť s upratovaním aj doma, nemusíte hľadať niekoho iného.