Umývanie okien nepatrí práve medzi obľúbené činnosti, ale párkrát do roka sa do neho chtiac nechtiac musíme pustiť. Najmä na jar a pred Vianocami vykonávame generálne upratovanie, do ktorého je zahrnuté aj umývanie okien. Práve okná sú vizitkou každého bytu či domu a preto by sme ich mali udržiavať v čistote. Hoci čistenie okien vykonávame len niekoľkokrát do roka, je to činnosť, ktorá je pre väčšinu z nás len nutným zlom a chceme ju mať čo najskôr z krku.

Umývanie okien, čistenie fasád Bratislava Umývanie okien vo veľkých výškach  Umývanie okien vo veľkých výškach

Variantou, ako sa tejto…

Variantou, ako sa tejto nepríjemnej práci vyhnúť, je zaobstarať si robotický čistič okien alebo sa obrátiť na odbornú firmu. Ja som zástancom profesionálneho umývania, pretože ľudské oko vidí kde sú aké šmuhy, ale robot pracuje podľa nastaveného programu. Naviac cena robotického čističa je pomerne vysoká a máte doma ďalšiu vec, ktorú treba niekde uskladniť. Jednoducho nie je nad ľudskú prácu.

profesionálne upratovanie Bratislava Ako vyčistiť oknaUmývanie okien

Na trhu pôsobí rad…

Na trhu pôsobí rad upratovacích firiem ponúkajúcich umývanie a leštenie okien. Ja mám osobnú skúsenosť z firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava okná, čistenie, ktorá k zákazníkovi pristupuje solídne a ponúka naozaj kvalitné služby za priaznivé ceny. Okná umývajú klasickou stierkovou metódu. Najprv teda sklenené plochy dôkladne umyjú a zotrú gumovou stierkou. Na záver skla vyleštia suchou bavlnenou textíliou. Takto umyté a vyleštené okná vydržia dlho čisté a lesklé. Od firmy A SERVIS. si nechávam pravidelne umývať výklady nášho obchodíku i okná doma. Nikdy nebol žiadny problém. Služby umývania okien Bratislava od A SERVIS môžem odporučiť ako firmám, obchodom, tak aj jednotlivým domácnostiam.Kvalitné Umývanie Okien BratislavaStarostlivosť o presklené plochyNaozaj čistá okna