Naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhodobě zabývá celou škálou úklidový činností nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Patříme ke špičce v tomto oboru. Není se však čemu divit. Náš tým sestává z odborníků, které tato činnost skutečně baví a rádi klientům poradí, jak se mohou o své životní prostředí sami lépe starat, aby byli spokojení a zdraví. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě. Nikdy své služby nevnucujeme, pouze upozorníme na možnosti, které lidem mohou pomoci.

Umyjeme okna kdekoli

Naše firma se specializuje na mytí oken nejen v domácnostech, ale také v kancelářích a jiných komerčních prostorách. Naši pracovníci jsou speciálně školeni pro práci ve výškách, takže i běžně nedostupná místa jsme schopni plnohodnotně vyčistit k Vaší plné spokojenosti. Na leštění si necháváme obzvláště záležet. Nepoužíváme lešticí prostředky, pouze bavlněné hadry, kterými prosklené plochy čistíme tak dlouho, až se třpytí čistotou. Po nás rozhodně šmouhy nezůstávají!

Úklid po stavbě je pro nás hračka

Naší běžnou klientelou jsou například stavební firmy, které vyrábějí rodinné domy a byty na klíč. Nebo následně majitelé, kteří si takový dům nebo jeho hrubou stavbu pořídí. Po stavebních činnostech vždy máme práce až nad hlavu. Zvláště pokud se jedná o tzv. satelitní městečko. Na nás spočívá ten nevděčný úkol udělat tuto stavbu ihned obyvatelnou a maximálně příjemnou pro oko i nos. Naštěstí se nám daří a naši klienti jsou vždy velice spokojení. Náš úspěch tkví k pro-zákaznickém přístupu, kterému věnujeme nadstandardní péči a samozřejmě v týmu schopných a nadšených pracovníků, kteří chtějí lidem pomáhat.

Po nás šmouhy na oknech nezůstávají

Nelehkým úkolem bývá mytí oken, protože jsou vždy silně zaprášená a často znečištěná různými chemickými směsmi. Vyvinuli jsme vlastní způsob leštění skleněných ploch, který zaručuje, že na nich nenajdete ani jednu šmouhu. A to i když se budete snažit sebelépe. Naši pracovníci totiž vynikají vytrvalostí a citem pro preciznost. To je klíč našeho úspěchu. Také vždy doporučujeme si ověřit naše ceny, náš přístup na které je již podáno poměrně velké množství recenzí. Ceny a kvalita se řeší ve vyhledávání např. Ceník umývaní oken Brno.