Maminka…

Maminka už pár měsíců žije v domově pro seniory. Dlouho jsme zvažovali, jestli to pro ni bude to nejlepší možné řešení, ale ona po tom hodně toužila. Říkala, že jí chybí v okolí lidé jejího věku. A nám může být jedno, jestli ji navštěvujeme u ní doma nebo v tomto zařízení. Já osobně si myslím, že ta setkání s maminkou už nejsou taková intimní jako dříve, nejsme ve svém prostředí a mám trošku pocit, jako kdybych navštěvovala nemocnou. Ale musím si na to zvyknout, je to maminčino přání a vypadá to, že se v tomto zařízení cítí dobře.

 

Musím…

Musím také uznat, že maminčin nový domov je moc hezký, příjemně zařízený, personál je velice milý a v celé budově se klade velký důraz na čistotu. Z tohoto hlediska to má maminka výborné. Takhle uklizeno doma neměla a ani když nás požádala, abychom jí pomohli, tak se to u ní nikdy tak dokonale čistotou nelesklo. Co mě na budově nejvíce uchvacuje, to jsou dokonale umytá okna. Při každé mé návštěvě vypadají skvěle a žasnu, že jsou neustále tak výborně udržována. Jednou jsem měla dokonce možnost vidět ty, kdo za tím stojí, v akci. Právě ve chvíli, kdy jsem byla u maminky na návštěvě, dorazila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Velice…

Velice sympatičtí pánové z profesionální firmy Ostrava výškové čištění oken zaklepali na dveře a zeptali se nás, jestli by nám nevadilo, kdyby v naší přítomnosti umyli okna. Myslím, že se nás vůbec nemuseli ptát a spíš nás měli vyhnat, ale nám se z pokoje nechtělo, tak jsme zůstaly a přihlížely. Byly jsme obě tak uchvácené prací A SERVISU, že jsme si přestaly povídat a jen na ně koukaly. Konečně jsem pochopila, proč okna v domově vypadají pokaždé tak krásně. Po takové důkladné péči to nemohlo být ani jinak. Musím ale říct, že se to jen tak nevidí, aby někdo pracoval tak neskutečně poctivě.