strojové čištění podlah

Pracuji jako správce vestibulu vlakového nádraží a v poslední době jsem měl pocit, že to u nás nevypadá úplně nejlépe. Ale nemyslel jsem si to jen já, ale i zbytek zaměstnanců. Tak jsme se s úklidovým personálem domluvili na nějakém pořádném vyčištění, ale podlahy pořád nevypadaly nejlépe. A bylo potřeba s tím něco udělat. Koneckonců ti, kteří cestují vlakem, je vestibul nádraží to první co z našeho města vidí a takto to nebyl zrovna nejlepší první dojem, jaký člověk mohl získat. Tak jsem si řekl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Tak jsem se prvně podíval na internet. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci.

A po přečtení…kotoučové čištění podlah

A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r. o., Strojové čištění podlah Praha, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil si nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy u nás chodí minimum lidí. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

profesionální čištění podlahDále jsem si od…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni. A lidi určitě taky, protože když pospícháte, tak je lepší pobíhat po podlaze, která neklouže. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva.

profesionální čištění podlahJediné, před čím bych měl…

Jediné, před čím bych měl asi varovat, je cena jejich služeb. Ano, je vyšší, ale na druhou stranu firma odvádí opravdu vynikající práci. A používají opravdu drahé stroje a čisticí prostředky, tak člověk nemůže očekávat, že to bude opravdu levné. A navíc dosáhnout opravdu takových výsledků, za které stojí za to si připlatit. A jejich služby nabízí nejen po celé České republice (takže za vámi přijedou i do malého městečka či vesnice), ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se někdo uplatní i na mezinárodním trhu, tak musí být opravdu dobrý. My si to koneckonců sami ověřili.