Čištění podlah v domácnostiVztah s přítelem nám začínal poněkud chátrat. V poradně nám doporučili pořídit si něco za co budeme oba zodpovědní. Nejlepší volbou by bylo nějaké zvíře. K rybičkám nebo malým hlodavcům ani jeden z nás neměl extra vztah a kočku jsme nechtěli. Rozhodli jsme se tedy pro psa. Ne úplně velkého, ale také žádného malého voříška. Náš pejsek byl naprosto dokonalý. Veliký tak akorát, roztomilý, nemotorný. V prvních týdnech nás naprosto pohltil. Čištění podlah Praha.

V dalších týdnech jsme zjistili, že mít zachovalé udržované původní parkety a malého pejska není nejlepší kombinace. I když jsme pravidelně stříhali drápky na parketách zůstávaly nevzhledné nápadné rýhy. Za nedlouho parkety vypadali jako po boji. Naprosto všude škrábance. Ochranný lak seškrábaný. Parkety byly matné a nevzhledné.

Jediné řešení, které nás napadlo kromě vyhození parket nebo zakrytí jich lidem bylo objednat služby profesionálů. Jedině odborná společnost dokáže parkety vrátit do původního stavu a ošetřit je speciální ochrannou vrstvou.

 

Čištění podlah ve vašem bytěKdo nám vyčistí podlah?Na koho se obrátit s čištěním podlah?Kdo nám zajistí impregnaci podlahy?

Společnost jsme sehnali vcelku…

Čím impregnovat podlahu?Společnost jsme sehnali vcelku snadno a rychle. Čištění podlah Praha nám vyšel ve všem vstříc a v poměru kvalita cena se jednalo o bezkonkurenční společnost na našem trhu. Jednání s A SERVISEM bylo velmi rychlé a příjemné. Téměř okamžitě jsme byly domluveni, co potřebuje a kdy můžou pracovníci dorazit.

Ve stanovený den přijel tým pracovníků a bez nějakého otálení se pustili do práce. Svižně vynosili náčiní potřebné k práci do bytu. Při pohledu na profesionální přístroje jsme byly zvědaví, co vše takové čištění obnáší a co můžeme očekávat. Jeden z pracovníků nás rychle zasvětil do postupu čištění podlahy.

 

 

Jaký prostředek nejlépe podlahu vyčistí?Rychlé a hospodárné čištění podlahHloubkové čištění podlah

Nejprve se podlaha vyčistí…

Nejprve se podlaha vyčistí za pomoci kotoučového stroje a účinné profesionální chemie. Následně se odstraní pěna s nečistotami, kterou kotoučový stroj vytvoří. Parkety se musí nechat vyschnout a posledním krokem je nanesení ochranné vrstvy nejmodernější technologie, která podlahu udrží v naprostém bezpečí před jakýmikoli vlivy.

Práce týmu A SERVISU šla rychle od ruky a zanedlouho už se s námi loučili a zanechali po sobě zářivou jako novou podlahu. Parkety byly opravdu jako nové. Krásné, lesklé a jemné na dotek. Poslední co zbývalo kromě velkého díky A SERVISU bylo naučit našeho pejska, kam smí a nesmí chodit, to už byl ale úkol pro nás dva.