Dlho sme premýšľali o tom, čím našu babičku obdarujeme k jej narodeninám. Táto úloha nás čaká každý rok, a patrí medzi najmilšie vôbec. Nakoniec, poznáte to aj vy sami. Nenápadne zabalené otázky, čo by si starí rodičia želali, nasledujú očakávané odpovede, že nič nepotrebujú. Vám tak ostane v hlave chrobá, ktorého sa chcete zbaviť s láskou. Ale každý rok to už dajako dopadne, babička s úsmevom poďakuje, a starostlivo vybraný darček ostane väčšinou ležať v skrini. Trnava podlahy, čistenie

fluatace podlahyprípravky na čistenie podláhako vyčistiť podlahu

Tento rok sme však vymysleli niečo…

Tento rok sme však vymysleli niečo, čo sa do skrine nezmestí, a rohodne v nej ležať nebude. Zároveň si myslíme, že darček skutočne babičke urobí radosť, a to na dlhú dobu. Sama už totiž na veľké upratovanie nestačí. Všade má totiž mramorovú dlažbu, a tá rokmi celkom stratila svoj pôvab a lesk. Najmä v kuchyni blízko linky a pri sporáku svietia mastné fľaky. Rozhodli sme sa teda prenajať služby upratovacej firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., Trnava podlahy, čistenie. Vysvetlili sme im, čo potrebujeme a očakávame. Chceli sme skrátka u babičky zrealizovať kryštalizáciu mramorovej dlažby, teda jej renováciu.

čím vyčistiť podlahučistenie drevených podláhčistenie betónových podláh

Dohodli sme…

Dohodli sme si termín a nemohli sa dočkať, kedy to začne. Zamestnanci firmy dorazili so špeciálnym kartáčovým strojom. Dlažbu dlho a poctivo drhli a z výsledku sme boli nadšení všetci, predovšetkým babička. Mramorová dlažba nebola len dokonale čistá, bola skrátka ako nová. Firma nám ponúkla aj pravidelné čistenie, čo sa po takto skvele zvládnutej práci, nedalo odmietnuť. Pracovníci boli navyše ústretoví a milí, jednoducho ozajstní profesionáli a my ich môžeme s týmto poznaním len a len doporučiť.

Presvedčte sa o našich slovách sami na www.uklid-praha.net.

cena čistenie podláhčistenie podláh cena z m2cenník čistenie podláh