víme jak na čištění koberců PrahaPři zařizování našeho domu jsme si pořídili koberce, i když jsem chtěl raději podlahy. Je mi jasné, že vysávání koberců je méně otravné než umývání podlah, ale zase jsou mnohem snazší na udržování, pokud se na ně něco vylije a podobně. A protože máme tři děti a všem je pod deset let, bylo mi jasné, že na kobercích sem tam něco skončí. A je poté skvrny z nich náročnější odstranit, u podlah jen vezmete mop a je to. Alespoň většinou – čištění koberců Praha 9.

 

jak vyčistit běhouny Praha

Ale u koberců může být problematická i limonáda. Teď konkrétně mluvím o žluté zonce, kterou sice děti milují, ale jakmile skončí na koberci, je to problém. Nejde to dolů, pokud se ji nesnažíte odstranit hned. Jenže jednou byly děti na chvíli samy doma, jen jsme s manželkou odběhli na nákup v naší čtvrti, a museli jsme jít oba, abychom to vše odnesli, protože jsme zrovna měli auto v autoservisu, Takže když jsme se vrátili domů, čekala na nás žlutá skvrna od zonky na světlém koberci v obýváku. Manželka se hned pustila do čištění, ale moc úspěchu nesklidila. Použila i speciální přípravky na čištění koberců, ale ani ty jí nebyly nic moc platné.

hloubkové čištění koberců Praha

 

 

Skvrna byla sice světlejší…

 

čistírna chlupatých koberců Praha

Skvrna byla sice světlejší, ale stále hodně viditelná. Usoudili jsme, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Koberec v kuchyni taky už nebyl v nejlepším stavu, tak jsme si řekli, že do toho půjdeme. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, tak jsme se začali ptát našich známých. A manželčin kolega z práce nám doporučil úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 9, od které si prý nechává čistit koberce už roky. Než jsme jim zavolali, tak jsme si ještě jejich reference ověřili na internetu.

 

A všude, co jsme o nich četli, byly pouze samé kladné ohlasy. Opravdu, byla to jedna pozitivní recenze za druhou, tak jsme naznali, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším. Zavolal jsem jim a domluvil s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo, což mě opravdu příjemně překvapilo, protože jsem čištění koberců Praha 9čekal, že taková procedura trvá mnohem déle. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili. Koberce byly krásně vyčištěné a tím, že jsme je neměly ani dlouho, tak vypadaly zase jako úplně nové.

 

A po žluté zonce nezbyla jediná památka. Ani byste nepoznali, na kterém místě ta skvrna byla, struktura koberce byla na všech místech stejná. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu, protože když teď něco dětem spadne na zem, tak to manželka vydrhne bez větších problémů. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci. Tuto firmu mohu skutečně jedině doporučit. Domluva s nimi byla perfektní a dost mě překvapila i rychlost jejich jednání. Proto nemám vůči této firmě žádné výhrady.

 

odstranění mastných skvrn z koberce

čištění koberců Praha ceník

odstranění zašlapaných nečistot z koberce

spolehlivá firma na čištění koberců Praha