Čištění…

Čištění fasád je asi ta jedna z nejtěžších věcí, do kterých se můžete sami pustit. Pokud chcete, aby vaše prostory byly vyčištěné po všech stránkách. Čištění zdí je totiž velice náročné, a pokud opravdu nevíte jak na to, tak to může mít katastrofální následky. Může se Vám vytvořit i plíseň v domě . Proto je mnohem lepší se obracet na profesionály. A těmi jsou zaměstnanci z úklidové firmy. Toto se totiž opravdu vyplatí svěřit do rukou, která s tím má více zkušeností a i účinné prostředky. My jsme totiž řešili, že fasáda našeho hypermarketu byla už vážně špinavá a nejhorší na tom bylo, že se na ní začala dělat i plíseň. A když jsme si o tom začali něco hledat, tak jsme zjistili, že plíseň na zdi není zase tak něco neobvyklého. Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

 

A většinou…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Takže jsme se aspoň necítili blbě, že bychom něco vyloženě zanedbali ve velkém. Protože se to stává většině lidí. Ale bylo samozřejmě potřeba se o to postarat. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr. Nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý.

 

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní pokoj. Černou plíseň nejprve očistili velmi účinným dezinfekčním prostředkem. Díky kterému byla naše fasáda opět čistá. A aby se tam plíseň už znova neobjevila, protože by pouhé samotné vyčistění bez nějaké další prevence nebylo řešením, nanesli na fasádu protiplísňový nátěr. A pro jistotu jsme si ho nechali dát i dovnitř. Jak jsme se již zmínili, tak i tam plíseň může vzniknout velmi snadno. A proto je lepší se spoléhat na nátěr LSG. A i zaměstnanci jsou velice milí, takže není nic, na co bychom si u nich mohli stěžovat. Určitě jsme se na ně neobrátili naposledy. Patří k nim i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a všech možných skelných povrchů a odstraňování plísní. A SERVIS LIPKA, s. r. o.