Jsem majitelem penzionu a už delší dobu jsem si říkal, že koberce v pokojích už opravdu nejsou v nejlepším stavu, a že by bylo potřeba s tím něco udělat. Tak jsem požádal náš úklidový personál, aby se na to více zaměřili. Ale i tak to nepřineslo zrovna výsledky, ve které jsem doufal. Bohužel na to evidentně neměli prostředky, aby koberce byly opět ve skvělém stavu.  Tak jsem si řekl, že na to někoho najmu. Přece jenom si to ty koberce už opravdu zasloužily. Ale protože jsme zatím se žádnou nějak pravidelně nespolupracovali, bylo potřeba se podívat na internet. A našel jsem tam společnost na renovaciČištění koberců Brno, tak jsem ji kontaktoval.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Domluvili jsme se…

Domluvili jsme se na dni a ceně a všech ostatních podrobnostech, a potom k nám přijeli a pustili se do práce. A když jsem viděl výsledek jejich práce, byl jsem více než spokojený. Koberce po čištění jejich strojovou metodou byly perfektně vyčištěné a získaly znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas. Stopy po blátě samozřejmě také zmizely. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Jsem rád, že manželka našla zrovna tuto firmu.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberec

Jejich služba…

Jejich služba čištění koberců Brno je opravdu prvotřídní kvality.  Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy. Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit A SERVIS LIPKA, s.r.o. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A ani ne za příliš velké peníze, protože z hlediska jejich kvality ceny jsou ceny přijatelné. Z hlediska poměru cena výkon je to rozhodně jedna z nejlepších firem, s nimiž jsem měl tu čest spolupracovat. Tato firma dále nabízí i čištění podlah, mytí oken a výloh, čištění fasád a odstraňování plísní a graffiti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Čištění koberců Brno