V naší…

V naší firmě jsme si už dlouho chtěli nechat vyčistit koberce, ale na druhou stranu se nám nechtělo zbytečně investovat. Protože už předtím jsme si je jednou nechali koberce čistit od jedné úklidové firmy a nedopadlo to nejlíp. Vlastně to dopadlo dost špatně, protože jsme na kobercích po jejich čištění nezaznamenali vůbec žádnou změnu. Byly pořád stejně špinavé. Ale my sami jsme se o to taky postarat nemohli, protože naše prostory jsou opravdu velké, takže se rozhodně nejednalo o žádný menší úklid. Takže jsme potřebovali, aby se o to někdo opravdu postaral, protože jsme to tak nemohli nechat. Takže jsme si řekli, že to tedy zkusíme znovu. Ale než někomu zavoláme, tak si pořádně ověříme jeho reference na internetu. Jedna z kolegyň si dala opravdu záležet a hledala a pročetla několik diskusí s recenzemi a tak podobně, až nakonec řekla, že se jí nejlepší volbou zdá úklidová firma Čištění Praha 10, Koberce.

 

A zařídit…

A zařídit to už bylo na mě. Zavolal jsem jim a domluvil se s nimi na všech okolnostech, které pro nás byly důležité. Byli ochotní přizpůsobit se našim časovým možnostem. Které vyžadovaly čištění převážně v odpoledních až večerních hodinách, kdy je v naší firmě méně lidí a to jak klientů, tak i zaměstnanců, protože je samozřejmé, že prostory, které se zrovna čistí, nesmí nikdo procházet. A byli jsme moc rádi, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A musím říct, že odvedli opravdu vynikající práci. Z koberce nejen fleky, ale i veškerá zadupaná špína, která koberce zrovna nekrášlila. Koberce dostaly zpátky svou původní barvu. Byly hezky výrazné a chemikálie hezky provoněly všechny naše prostory a jejich speciální čisticí kosmetika koberce zbavila všech roztočů a hezky provoněla všechny naše prostory.

 

Byl jsem…

Byl jsem moc rád, že nás jejich kladné recenze na internetu nezklamaly a my tak můžeme všem službu čištění koberců od této firmy jedině doporučit. Z jejich odvedené práce jsme nadšení a rozhodně se k této firmě budeme vracet. Jejich jedinou nevýhodou se může zdát vyšší cena, ale koberce vydržely čisté opravdu dlouho. Takže se to ve výsledky vyplatí i finančně, když si to rozpočítáte. Navíc používání drahé a kvalitní kosmetiky a nových čisticích zkrátka nemůže být nejlevnější. A z hlediska poměru cena výkon je to skutečně vynikající firma. Na kterou nedáme dopustit. Takže pokud poptáváte službu čištění koberců, tak tady jste opravdu na té nejlepší adrese. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky, či je neváhejte kontaktovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.