Hloubková impregnace podlahNaše úklidová firma Čištění podlah Brno se vedle mnoha aktivit, kterými se zabýváme (čištění koberců, mytí oken a výloh, odstraňování plísní, boj proti graffiti vandalům), zaměřuje také na strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Máme tuto metodu ověřenou, pracujeme v oboru více než dvacet let, takže o sobě můžeme s klidem na srdci říct, že jsme na úklid odborníci. Ale neznamená to, že když jsme na trhu tak dlouho. Tak bychom zaostali ve starých metodách čištění, naopak. Stále se vzděláváme, sledujeme moderní technologie, nakupujeme nejmodernější strojový park. A stejně tak kosmetiku, používáme jen tu, která je ověřená, klademe na ni vysoké požadavky, musí být účinná. Ale přesto velmi šetrná a navíc chceme, aby měla příjemný parfém.

Nové inovace si vždy osvojujeme, naši pracovníci prochází pravidelnými školeními, abychom mohli být ve svém oboru špička. A zákazníkům nabídli vždy perfektní výsledek, ne jen průměrný. Co se týče podlahy, používáme strojové čištění kotoučovým strojem, který je v současnosti nejmodernější ve své kategorii. Jedná se konkrétně o jednokotoučový stroj o váze padesát kilogramů s přítlakem na kotouč a s průměrem necelého půl metru. Kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy, včetně linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah. Litých podlah a kameninových podlah nebo dlažeb.

Voskování podlahFluatace podlahyKrystalizace mramoru Krystalizace vápenatých podlah

Právě dlažbu jsme čistili našim posledním klientům…

Renovace mramorových podlahPrávě dlažbu jsme čistili našim posledním klientům. Nechali si ji udělat po celém domě, protože chtěli mít podlahu co nejvíce bezúdržbovou. Vadilo jim, jak je na kobercích vše vidět. Mají bílého kocoura, takže světlé chloupky na barevných kobercích je rozčilovaly. A hlavně chtěli být v klidu, když člověk něco rozlije. Aby se hned nemusel obávat škod, ale takhle to jen jednoduše setře. Po letech, co podlahu udržovali jen smetákem jim došlo, že už nemá dlažba takovou barvu jako dříve. Manželé dokonce dohledali katalog, ze kterého si dlažbu před roky vybírali a opravdu se nemýlili. Dlažba teď vypadala spíše šedá, ale vzpomněli si, že byla určitě jasně hnědá.

Stává se to běžným používáním podlahy, kdy se zašlapáním špína dostane do podlahy a vytvoří takový nános. Ručně se to drhne obtížně a výsledek je stejně ne moc dobrý. Proto je na takové případy účinné si pozvat firmu, která používá strojové čištění. My používáme zmíněný kotoučový stroj, který je sice velmi účinný, ale zároveň podlahu neponičí. V samotném čištění pak postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící značkové chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Takže i z takto zašlé podlahy, jakou měla zmíněná rodina, se stala opět ta zářivá, kterou si rodina před lety v domě vybudovala.

Renovace betonových podlahNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahyBroušení mramoru