Koberce Ostrava, čištěníNaše firma Koberce Ostrava, čištění realizuje čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, tudíž se nemusíte bát, že by se vám koberec mohl čištěním nějak poškodit. Je samozřejmě důležité, aby váš koberec byl z takového materiálu, aby byl vhodný pro kotoučové čištění, což je potřeba si ověřit předem. Ale pokud je možné koberec vyčistit tímto způsobem, máte prakticky stoprocentní jistotu, že půjde pomocí stroje vyčistit.

čištění koberců efektivně

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku. Do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná chemie se pořádně vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímtorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat. Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se fleků obáváte, patrně máte zkušenosti s extrakční metodou čištění, která skutečně fleky na koberci způsobuje.

 

 

Pouhé vstříknutí chemie…

čištění koberců strojem

Pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit. Tato varianta je sice levnější než strojová metoda, ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec od fixů. Manželé nechali své čtyři děti si malovat u nich v dětském pokoji. A když je šly zkontrolovat, tak fixaci nebyly pomalované jen papíry a výkresy, ale i jejich koberec. Sice se jednalo o koberec pouze v dětském pokoji, ale i tak jej nechtěli nechat zamalovaný id fixů. Oba už byli bezradní, protože se koberec snažili vyčistit nejprve sami, jenže do telefonu nám vysvětlili, že klasickým čištěním dosáhli pouze toho, že se barva rozpila více do šířky koberce. čištění koberců rychle

 

Naši pracovníci k nim přijeli, co nejdříve to bylo možné, protože jsme se sami obávali toho. Aby se barva do koberce ještě více nevsákla. Přece jen některé odstíny barev jsou hodně výrazné a viditelné. Koberec šlo vyčistit na první vyčištění, protože skvrny na koberci nebyly příliš staré. Ale trvalo to trochu déle, protože koberec byl světlý a bylo potřeba. Aby na něm nebylo vůbec poznat, že byl kdy někdy pomalovaný. Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i podlahy vyčistit i ve zbytku domu. A od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky, protože dětem se samozřejmě podaří koberec zašpinit víckrát. Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o něco, co potřebuje skutečně odbornou pomoc. Tak nečistoty dokážou vyčistit i bez naší pomoci.