V naší firmě nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například mytí dlažby, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Naposledy jsme navštívili domácnost, kde chtěli změnu a trochu si předělali byt a k tomu chtěli udělat i něco s jejich podlahou. Ale nechtělo se jim investovat do nové a vyčistit ji podle jejich představ se jim také nepovedlo. Tak se obrátili na nás a my se už o vše postarali. Podlaha pak vypadala opravdu mnohem lépe a na závěr jsme podlahu zakonzervovali voskem. Ten vosk má spoustu dalších výhod a jedním z nich je u protiskluzový efekt.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii. Ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni.

Cena našich služeb je sice o něco vyšší, ale používáme ty nejkvalitnější technologie a nejkvalitnější čisticí prostředky, a ty samy o sobě jsou velmi drahé. A bez nich skutečně pořádné a kvalitně vyčištěné podlahy nedosáhnete. Proto je strojové čištění skutečně tou nejvýhodnější alternativou. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s,r.o.