Naše firma…

Naše firma Brno čištění podlah realizuje úklidové služby všeho druhu a snažíme se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby. Proto neustále sledujeme nové trendy a používáme ty nejlepší možné dostupné čisticí prostředky, kosmetiku a stroje. Ovšem to všechno ke kvalitně provedené práci nestačí. K tomu je potřeba i fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích. Například pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Ve většině případů jde však o čištění podlah v interiérech, ať už ve firmách nebo v domácnostech. Kde většinou používáme zásaditou chemii. Našim zákazníkům dále vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít vícekrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností.

 

Tento polymer…

Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Všechny tyto vlastnosti našeho čištění ocenila i rodina, kde jsme čistili podlahy naposledy. Již dlouho neměla hloubkově čištěné podlahy a navíc se jí na podlahu vylila dlouho trvající tekutá rtěnka. A nešla jí vyčistit, i když zkoušela vše možné. Veškeré skvrny zmizely a paní se připojila k řadě našich stálých a spokojených zákazníků. Naše strojové čištění podlah také není možnou nejlevnější variantou, co se týče čištění podlah. Ale za to je nejúčinnější, a rozhodně je to levnější varianta, než pokládat podlahu novou. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.