Naše firma A SERVIS LIPKA Recenze čištění koberce Praha nabízí zákazníkům několik klidových služeb, mezi které patří i čištění koberců, které realizuje pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný. Takže nemůže při čištění dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot. A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.

Strojová…

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se vám někdy stalo, že jste si nechali vyčistit koberec a zůstaly vám po čištění fleky, tak byl váš koberec čištěn extrakční metodou. Jedná se o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhodná. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit.

Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Jednou z posledních zakázek bylo, že náš tým zaměstnanců čistil koberec zašpiněný od čokoládové ovesné kaše. Umíte si asi představit, jak tyto skvrny byli viditelné. Nejdříve se to snažili vyčistit vlastními silami, ale neuspěli.

Oba…

Oba už byli bezradní, proto se obrátili na nás. Klasickým čištěním dosáhli totiž pouze toho, že se špína po koberci více roznesla a jejich snaha neměla žádný čisticí a efektivní účinek. Naši pracovníci k nim přijeli hned druhý den. Protože jsme se sami obávali toho, aby se špína do koberce příliš nevsákla. Protože přece jen cokoli čokoládového je hodně viditelné prakticky na jakémkoli koberci a naši zákazníci měli ke všemu poměrně světlý béžový koberec.

Ale protože flek nebyl příliš starý, bylo možné to vyčistit hned na první pokud. Na manželích bylo vidět, že jim spadl kámen ze srdce, protože ta skvrna vypadala opravdu škaredě. A díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů. Takže pokud se nejedná zrovna o šťávu ze zavařování. Tak si jej dokážou po nějakou dobu udržet čistý i sami. A SERVIS LIPKA, s.r.o.