strojové čištění kobercůČištění, koberce Brno je společnost, která svým zákazníkům realizuje strojové čištění koberců.  Již řadu let spolehlivě nabízíme mnoho potřebných zkušeností. Které jsme získali při častém a opakovaném realizování těchto zakázek a strojovou metodou dosahujeme velmi kvalitních výsledků. Často se nám podařilo vyčistit i ty koberce, které se jiným společnostem vyčistit nepodařilo. Což je způsobeno  tím, že používají nekvalitní levné metody čištění koberců. Žádné levné metody nemají mechanický proces kartáčování a tak způsobují po zaschnutí fleky a mapy. Které je následně velmi obtížné odstranit. Tyto metody se cenově pohybují na 10,-/m2, což je velmi levné, ale nespolehlivé.

Mezi levné metody řadíme extrakční metodu, parní metodu, aj. Zmíněné metody postrádají mechanické kartáčování, které je velmi důležité pro odstranění nečistot ze struktury koberce. To znamená, že je zde pouze chemie smíchaná s vodou vstříknuta do koberce a rychle odsáta vysavačem. Čištění koberců extrakční a parní metodou způsobuje mapy a fleky. Které jsou viditelné až po zaschnutí koberce, proto tyto metody nedoporučujeme. Přeje-li si klient, abychom vyčistili koberec po jiné firmě, je důležité vědět, jaká čistící chemie byla použita. Může se stát, že koberec bude tzv. zapraný a odstranění fleků a map může být velmi obtížné.

Při…

hloubkové čištění kobercůPři použití metody strojového čištění koberců využíváme kvalitní čistící chemii BOSCH RTS. Kterou koberec také důkladně vydezinfikujeme. Mechanické kartáčování provádíme po několika minutovém působení této chemie a vykartáčujeme velmi kvalitně veškeré nečistoty ze struktury koberce. Nachází-li se na vašem koberci zatvrdlé nečistoty, které je důležité důkladněji kartáčovat, nemusíte mít obavy z poškození vláken koberce naším kotoučovým strojem. Kotoučový stroj má na sobě 12 cm dlouhé a měkké štětinky, ty se chovají k vláknům tak šetrně, že důkladněji drhnuté místo není poznat a přesto se nám podaří kvalitně tyto nečistoty odstranit.

Váš koberec zbavíme těchto nečistot tak, že použijeme vysoce výkonný vysavač AS59 a tím odstraníme i vlhkost, kterou způsobila použitá dezinfekční chemie. Klientům doporučujeme, aby nechali koberec ještě několik hodin doschnout, než bude uveden do provozu. Nechcete-li, aby byl omezen provoz vašeho podniku, nabízíme naši flexibilitu a týmovou práci a vy můžete svoji provozovnu znovu otevřít, jako každý jiný den, jelikož vše provedeme v mimoprovozních hodinách.

 

Našim…

Našim zákazníkům nenabízíme jen strojové čištění koberců strojovou metodou Brno. Ale specializujeme se také na mytí oken a skleněných ploch Brno. Mytí oken Brno zajišťujeme kvalitní suchou metodou leštění. Okna umyjeme od prachu, pylu a městských spadů čistým rozmývákem se saponátem a setřeme gumovou stěrkou. Dále necháme skleněnou plochu odpočnout a proschnout, než ji budeme leštit. Při leštění nepoužíváme leštidla, ale pouze suchou 100% bavlněnou plenu. Díky suchému leštění zajistíme dlouhotrvající lesk a čistotu bez tahů a kruhů, které se vyskytují při použití leštidel. Aplikujeme na špatně přístupná okna a výlohy GlasProtect impregnaci, která má za úkol po dobu 6 let odstraňovat nečistoty z oken tak, že při dešti jsou z nečistot a vody utvořeny kuličky a ty jsou z okna odváty nebo samy spadnou ze skleněné plochy dolů, tuto impregnaci můžete znát třeba z čelních oken aut.

Jsme specialisté na mytí a čištění markýz Brno, čištění lamel a žaluzií Brno. To zajišťují naši profesionální pracovníci ve výškách, kdy je vybavíme kvalitní a bezpečnou technikou s platnými atesty. Při zakázce výškové práce Brno realizujeme čištění fasád Brno, čištění bannerů a reklam Brno, čištění cedulí a značek Brno. Zajistíme vám kvalitní voskování podlah na všechny typy povrchů. Používáme kvalitní německý vosk se středně dlouhou výdrží.  Aplikace vosku / průmyslového polymeru je za cenu 71,- Kč/m2 a díky němu je vaše podlaha po dobu jednoho roku chráněna před hlubším znečištěním a také zajistí protiskluzovou funkci. Po roce vám naše společnost zrealizuje odstranění starých vosků a strojové vyčištění podlahy za pomoci kotoučového stroje a několika druhů zásaditých chemií.

Mechanickým…

Mechanickým kartáčováním podlahy zajistíme hloubkové vyčištění nejen spár, ale i struktury podlahy, což je důležité zvláště u kamenných podlahy, mramorových a jiných podlah z ušlechtilých materiálů. Prošel váš objekt rekonstrukcí či opravou a potřebujete se zbavit prachu a cementových či vápenatých závojů? Kompletně zrealizujeme po stavební úklid Brno a úklid po rekonstrukci Brno či úklid po malířích a zednících Brno. Jsme zaměřeni na odstranění graffiti Brno z fasád nechráněných antigraffiti ochranou. Kde vzniká potíž s odstraněním, zvláště je-li fasáda strukturovaná a barva spreje se ukryla hluboko do struktury, odkud ji není snadné odstranit. Při takovém odstraňování je naše úspěšnost bezmála 60 – 90 %. Což není moc uspokojující výsledek. A tak spolu s odstraněním graffiti provádíme i opravy fasád Brno.

Při opravě postupujeme tak, že graffiti zeslabíme, co nejvíce to jde. Následně stíny, které po graffiti zbyly, zamalujeme namíchanou fasádní barvou a zarovnáme tak přemalování do celistvého pruhu nebo na přání zákazníka zamalujeme celou stranu domu. Menší problém je v tom, že i přes odborné namíchání fasádní barvy není možné trefit přesný odstín. Je to tím, že na fasádní barvu, která je již na domě, působí slunce a klimatické podmínky, které mění její odstín a barva tak neustále pracuje. Proto vše zamalujeme tak, aby byla fasáda vzhledově nadále pěkná. Ve velkých městech je vysoký výskyt sprejerů, kteří rádi ničí majetek cizí, a proto je vhodné nic nenechat náhodě a svůj majetek chránit před posprejováním.

Aplikujeme…

Aplikujeme vám antigraffiti nátěr Brno či antigraffiti nástřik Brno. Jedině tak je možné chránit váš dům, garáž, ale i památky, na které mají sprejeři velmi rádi spadeno. Ochranu proti graffiti aplikujeme ve stále nepřekonatelné ceně od 170,- Kč/m2. A spolu s antigraffiti ochranou vám zaručíme servisní odstranění graffiti, a to velmi levně. Graffiti odstraňujeme zpravidla do 14 dnů, záleží na objemu prací a nejvíce záleží na počasí. Pokud je pod 10°C, tak odstraňovač důkladně nereaguje, a tak je odstranění zbytečně zdlouhavé a náročné, někdy až téměř nemožné. Potýkáte se s nekvalitním a špatným odstraněním plísní a mechů? Zajistíme odstranění plísní Brno velmi kvalitní technologií LSG – tzv. nátěrem LSG.

Technologií LSG zakročíme s vynikajícím výsledkem nejen proti plísním, ale i zeleným výkvětům, mechům. Tak zastavíme i šíření se plísní a na fasádách zcela ustane. Spolu s LSG zamezíme také tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů. Díky tomu, že náš LSG nátěr je zdravotně nezávadný, můžeme jej použít bez problémů nejen v exteriérech, ale také v interiérech, kde plísně nepříjemně ovlivňují zdraví osob, které v objektu bydlí nebo pobývají. Plísně nejdříve důkladně odstraníme opatrně, abychom je nerozvířili do vzduchu a po té aplikujeme LSG nátěr, který po dobu 4 – 6 let chrání vaše zdraví a váš dům. A SERVIS LIPKA, s.r.o.