A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme tu nejlepší možnou dostupnou kvalitu, a to samozřejmě ve všech službách, které nabízíme. Důkazem je pro nás i to, že jsme žádaní nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Německu a v Rakousku. Kupříkladu velkým přínosem v nabídce technologií úklidových služeb je upřímná snaha, že kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je pro nás skutečný zájmem o to, aby vlastní realizace tolik potřebné činnosti vždy měla co nejdelší účinnost. Výrazná snaha, aby tyto úklidové technologie měly zásadní vliv. Prodloužení životnosti je již patrná při samotném sjednávání úklidových zakázek. Neboť zde již každý klient má možnost posoudit nabídku kvalitních mycích a čistících metod. Nabizíme i následné ošetření, které má zásadní vliv na delší životnost a tím plnou spokojenost zákazníků. A to samozřejmě platí i o  mytí oken a výloh.

Jak mít čistá okna   Čistá okna v bytě

Metoda mytí oken

Vlastní firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí. Vyčištění skel vlastními odborně zdatnými profesionálními pracovníky. Zásadně používáme značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky. Následné leštění provádí vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění. Tato metoda eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek, došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny. Tyto skrvny mají vždy na svědomí leštidla. Ty sice v danou chvíli ulehčí náročnost a pracnost leštění. Ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí.

Leštění oken   Prostředky na mytí oken

Prodloužení životnosti

Po provedení vlastního mytí a vyčištění skel je čas na využití firemní nabídky ošetření a prodloužení životnosti. A to pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GlasProtect – GSP. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch, viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. Touto spolehlivou technologií vznikne velmi odolná samočistící nanovrstva. Díky tomu dokážeme zajistit, že naše umytá okna či výlohy vydrží čistá opravdu dlouho a jejich následná údržba je mnohem snazší. Což je přesně to, co zákazníci chtějí, protože nikdy nechce investovat do mytí oken, aby přece za chvíli vypadali stejně jako předtím a mohli se z nich těšit pouze chvíli.

Čištění oken na laně   Mytí oken v bytě

Jednou z našich posledních zakázek bylo, že klientka potřebovala odstranit zbylé obrázky z barev na sklo a šmouhy a fleky z těch, které tam zbyly po těch, které se jí povedlo odstranit. Nedivili jsme se, že se jí to nepodařilo, na to byla potřeba skutečně odborná ruka firmy mytí oken Brno. Okno jsme vyčistili do poslední nečistoty a paní s naší prací byla  velmi spokojená, což je naším hlavním cílem.

Mytí francouzských oken   Okna jako křišťál

Výškové mytí oken