Když se na bance ve městě objevila plíseň, tak jsme museli hnedka reagovat. Nemohli jsme si dovolit, aby se rozrostla ještě více. Mohla by nám odlákat klienty, a to by bylo hodně zlé. Takže jsme hnedka na internetu našli Čištění zateplené fasády Ostrava, která měla mnoho pozitivních recenzí na svou práci. Sice je firma trochu dražší oproti jiným firmám, ale rozhodně se to vyplatí, protože firma má bohaté zkušenosti s čištěním fasád od graffiti. A nebudete rozhodně litovat, protože firma odvedla skutečně výtečnou práci. Plísně jsou ta tam a už se ani neobjeví. Firma pracuje se speciálními přípravky a prostředky, které zatočí s jakoukoliv plísní a nepořádkem na fasádě. A spokojeni budete i s paní na telefonu, se kterou se budete domlouvat.

Je…

Je hodně milá a vyjde vám vstříct a najde přesně ten termín, který se vám bude líbit. Fasádu vyčistili pomocí speciální čistící pěny, která se na fasádě udrží dlouho a která také svou intenzitou zvýší čistící účinek. Z fasády odstranili vodní kámen i nehezkou a nebezpečnou plíseň. Mají techniku, která umožní zbavit se plísně a zastavit další šíření nebo znovuvytvoření. Na plíseň aplikují desinfekci a pak nátěr LSG, který má životnost 6 a více let. Odstranění probíhá v několika krocích. Prvně se postarají o mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou, která je opatřená čistící chemií- ta udrží fasádu v dobrém stavu a není nutné ji přemalovávat.

Pak…

Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG, který je v boji s plísněmi naprostou výhrou. Nátěr je odolný vůči UV záření a lze ho natřít i do jakýchkoliv vnitřních prostor. Když tým skončil, tak jsme byli vážně moc mile překvapeni, protože na bance nebyla ani skvrnka. Hned jsme si o firmě četli, co všechno ještě dokáže. Dočetli jsme se na jejich webových stránkách, že čistí také koberce, podlahy, myje okna ve výškách a hravě si poradí i s graffiti na fasádě. Banka dokonce přemýšlí, že si je pozve i na mytí oken. Sice máme firmu, která se nám o to stará, ale s tou není banka tak spokojená, jako byla s firmou. Proto můžeme firmu jen a jen doporučit. Opravdu lepší ani nemáte šanci sehnat. Firma vás překvapí stejně mile, jako nás.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.