Nedávno se mi stala nepříjemná věc, a sice že náš koberec byl hodně zašpiněný od čokolády. A jak se to stalo? Jeden den jsem měla opravdu hodně práce. Manžel byl zrovna na služební cestě a starší syn měl zrovna trénink hokeje. Já byla doma sama se svou čtyřletou dcerou. A potřebovala jsem ji zabavit, tak jsem jí pustila pohádku, já u toho byla s ní a u toho jsem prala a žehlila. A potřebovala jsem si na deset minut odskočit do sušárny. Tak jsem si říkala, že se na deset minut nic nestane. Ale přece jen stalo, i když to nebylo vyloženě tragické.

Čistý koberec  Koberec bez skvrn

Profesionální čištění koberců

Alenka zrovna jedla malou čokoládku a než jsem se vrátila, tak od ní byla celá umazaná nejenom ona, ale i náš koberec. A bylo to opravdu hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Když to viděl manžel, tak řekl, ať to nechám být, že si na to najmeme úklidovou firmu, protože nový koberec jsme kupovat nechtěli. Ale nevěděli jsme, na koho se obrátit, ještě nikdy jsme si takovou službu u nikoho neobjednávali, tak jsme byli odkázaní na internet. A po naší zkušenosti bych vám jednu chtěla opravdu doporučit. Jedná se o úklidovou firmu A Servis Lipka, s.r.o., čištění koberců Brno. Byly na ni samé pozitivní ohlasy, tak jsme neváhali a manžel je kontaktoval a vše s nimi omluvil.

Hloubkové čištění koberců   Spokojenost s čištěním

A potom, co jsem viděla výsledek jejich práce, musím uznat, že ti lidi na internetu měli pravdu. Odvádí skutečně tu nejlepší práci. Dobře, nemám s čím srovnávat, ale byla jsem s nimi moc spokojená. Tato firma používá strojovou kotoučovou metodu, která po čištění na kobercích nezanechává nežádoucí skvrny. Tyto skvrny způsobuje extrakční metoda, jak jsem se taky na internetu dozvěděla. Koberce vyčistili perfektně a ani jim nezabralo příliš mnoho času. Koberec byl jako nový a jejich speciální přípravky hezky provoněly celý dům. Takže vše dopadlo úplně nejlíp, jak mohlo.

Jak na čištění koberců   Odolné skvrny na koberci

Doporučení kvality

Mě osobně tato jejich služba zaujala natolik, že jsem dala sbohem čištění koberců nadobro a už si je nechávám čistit pouze od této firmy. Některé věci je prostě lepší přenechat odborníkům a tato firma je odborníků plná.  Zaměstnanci této úklidové společnosti dokážou dosáhnout výborných výsledků a k tomu za krátký čas. Pracovníci jsou navíc velmi vstřícní a ochotní, takže nemůžu nic jiného, než tuto firmu všem vřele doporučit. Jen varuji, jsou o něco dražší než jiné úklidové firmy, ale mně to nijak nevadilo, protože za takovou kvalitu si ráda připlatím. To vybavení, které dokáže takto vyčistit koberce, také něco stojí a chemie na čištění taky, takže je potřeba se na to dívat i z tohoto úhlu pohledu. Je to investice, která určitě není třeba litovat.

Profesionální čištění koberců   Strojové čištění koberců   Odstranění alergenů z koberce