Když jsme s manželem dostali příležitost provozovat naši oblíbenou restauraci u lesa, přitom ale v Brně, sice jsme chvíli váhali, zdali nabídku přijmout, ale představa, že by podnik mohl po těch letech skončit nás docela děsila. Pamatuji si, jak jsem tam chodila na pivo během svých studentských let. Vzpomínky se mě drží jako klíště. Bylo to skvělé období. A asi na nás s manželem šla zase puberta, protože jsme se do těch let chtěli vrátit a vzpomínky zase oživit. Tentokrát však z pozice provozních.

Pravdou je, že to byly krušné naše začátky, protože ani jeden z nás toho moc o provozování restaurace nevěděl. Chtěli jsme jen udržet tu příjemnou atmosféru, která tam vždy panovala. Nevyhnuli jsme se však některým předělávkám, zejména na fasádě a samozřejmě jsme museli vymalovat a některé vybavení interiéru, které dalo znát, že toho má již hodně odžito, vyměnit.

Dalším…

Dalším logickým krokem byl pak generální úklid, který jsme zčásti zvládli svépomocí či za pomoci svých příbuzných. Na některé věci jsme již sílu neměli, a to na Čištění oken od výmalby. Na to jsme si pozvali raději odborníky. Takže nezbývalo nic jiného, než jim zavolat a domluvit se na určitém termínu. Dokonce se nám přizpůsobili s našimi velmi úzkým časovými možnostmi. Úklid proběhl na jedničku, pracovníci jsou schopní a pracují efektivně, což bylo skutečně fajn.

Takovou zajímavostí je, že skla umývají bez použití leštidel. Zůstávají tak bez aplikace leštidel déle čistá. V první fázi umyjí hrubou špínu ze skel a parapetů. Závěrem skleněnou plochu nechají proschnout a následně leští na sucho čistou bavlněnou plenou.

K této…

K této práci jsou používány nejkvalitnější nástroje a prostředky. Pokud má klient zájem, na okna nanáší samočistící nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou. Kterou aplikují na skla pomocí technologie GlasProtect. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností aj.

Úklidový servis poskytují firmám, organizacím, institucím i úřadům, a to ve všech městech České republiky, dojíždí však i do okolních měst a obcí nebo na Slovensku, Rakousku a Německu.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.