Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zvolen okná, čistenie nám umýva obchod už 3 roky. Od tej doby, čo sme otvorili novú predajňu v Bratislave. Keď sa nepletiem, má na starosti snáď dokonca všetky predajne našej spoločnosti v celej SR. Umývanie máme nastavené takto : zvonku 1krát mesačne, vnútri 1krát za 90 dní. Takto si to praje naša centrála a obe strany to musia rešpektovať. Samozrejme nie vždy sa to úplne dodržuje, pretože niekedy potrebujeme umyť výklady zvonku aj dvakrát za mesiac, niekedy kvôli výzdobe obchodu musíme to vnútorné umývanie odložiť o mesiac dva neskôr. Vždy sa nám ale snaží firma Servis Lipka vyhoveť, čo by som rada ako vedúca predajne, ktorá tu je už od začátku, rada ocenila. Zvolen okná, čistenie

čistenie drobných okienneustále ušpinená sklaako sa už nikdy nestarať o okná

Predtým…

Predtým k nám od nich chodil umývať výklady skoro vždy len jeden pán, ale posledné mesíace už chodia iní dvaja páni. Pokým by som  mala porovnávať ich prácu,  tak na vysokej úrovni je to stále, a  som veľmi s nimi spokojná. Jedinú nepříjemnosť tu máme akurát s ochrankou zo strany obchodného centra, pretože po ôsmej hodine rannej už umývanie zvonka neumožňujú a občas sa stalo, že páni s umývaním to tak tak do ôsmej stíhali. Predsa len výklady sú niekedy od ľudí poriadne ušpinené. Ale sťažovat sa rozhodne na ich prácu nemôžem. Umývanie  výkladov im zaberie väčšinou pol hodinky zvonku, zvnútra potom víacej – je tu na to menej miesta, naviac aj nosné stĺpy. Vnútorná strana potom býva samozrejme aj viac zaprášená ako tá vonkajšia. Zvolen okná, čistenie

stále čisté oknáprečo sa môžete na nás spoľahnúťokná a ich údržba

Čo ma občas prekvapuje…

Čo ma občas prekvapuje, je to, že páni si nosia vždy len jednoduché veci – vedierka s vodou, trocha jari, bavlnené piliny na dolešťovanie… Je to príjemné vidieť, že nepotrebujú žiádné zložité veci k dobrému výsledku.

Platenie potom rieši naša centrála. Cena sa údajne vypočítáva podľa veľikosti výkladov a tiež podľe množstva času, aké to umývánie zaberie.

Takže aby som to zhrnula, za našu prodajňu nemám snáď čo vytknúť. Budeme radi, keď budú páni z firmy A Servis Lipka chodiť aj naďalej.

Steklá Jana, vedúca

o údržbu okien sa už starať nemusítemať okná ako kráľtomu sa hovorí čistota