Nedávno…

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma Impregnace Havířov,  nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Nazývá se to průmyslový polymer. Prvně jsem tomu nevěnoval příliš velkou pozornost, ale postupem času podlaha u nás doma začala být špinavější a špinavější. A poslední kapkou do ohně bylo to, že se nám povedlo vylít velké množství oleje na zem, když jsme se chystali dělat velké množství hranolek. Prvně se to manželka snažila vyčistit sama, ale příliš to nešlo, protože plovoucí podlaha by se neměla příliš namáčet vodou. Mastnota tam stále zůstávala a podlaha kvůli tomu více klouzala. A žena na to zase nechtěla použít obyčejný kartáč, aby podlahu nepoškodila, tak jsem jí řekl, ať to nechá být.

 

Vzpomněl jsem si…

Vzpomněl jsem si totiž na to, co jsem četl o té úklidové firmě a rozhodl se, že bude nejlepší si je na tu práci najmout. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A velmi mile překvapen jsem nebyl jen já, ale i manželka. Podlaha byla v perfektním stavu. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny.

 

Tímto…

Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Proto neváhejte a obraťte se na ně, ať už potřebujete cokoli z úklidových služeb. Nenabízí totiž jen čištění podlah, ale i spoustu dalších služeb. A SERVIS LIPKA, s. r. o.