Nedávno jsme se s kamarádem rozhodli opustit naše stálé zaměstnání. To naše už nás totiž zdaleka tak nenaplňovalo. Věčně na nás byl někdo protivný, a navíc jsme si to přenášeli i domů. Takže jsme pak byli nepříjemní na manželku nebo děti, když chtěli pomoct s úkolem. To víte, když chlapské ego dostává zabrat, tak je to vážně problém pro mužskou identitu. Nás nevyjímaje. Mimoto nám také naše práce jako taková přestala dávat smysl. Ten smysl upadával postupně, ale jednoho dne už to překročilo jakousi pomyslnou hranici únosnosti. Už to dál prostě nešlo. Takže jsme se na to vykašlali. A začali si hledat nové zaměstnání. plísně

jak se definitivně zbavit plísníúčinné odstranění plísně

Nakonec ale kamaráda napadlo…

Nakonec ale kamaráda napadlo, zda si jako nezaložíme něco vlastního. Nadšeně jsem s ním souhlasil, jen jsme přemýšleli co… Trh už je přehlcený. Ale pak jsem si vzpomněl – vždy když potřebuji nějaký hezký diář nebo sešit, je to docela oříšek. A bylo to! Založíme si papírnictví, kde budeme mít jen ty nejhezčí diáře a tužky pod sluncem. Před pár týdny už jsme našli vhodné prostory, akorát fasáda byla plná plísní, takže jsme do ní museli zainvestovat. Na tento úkol jsme se rozhodli objednat raději nějaké profesionály. A taky že jsme je našli.

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U které používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě bylo také hodně starého vodního kamene, ale ten z fasády pracovníci také dali pryč. Teď už ale k samotným postupům čištění fasád…. To je panečku dost zajímavé, tak poslouchejte pozorně! plísně

co dělat proti plísnímlevné odstranění plísně

V první etapě provedli…

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let.

Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete je kontaktovat a určitě se nějak domluvíte. Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. Když pracovníci skončili s prací, byli jsme opravdu nadšeni. Fasáda je nyní jako nová. Proto rozhodně firmu doporučujeme.