Plísně se značně rozrostly…

jak na plíseň v kuchyniByla doba, kdy jsem více než všechno na světě potřebovala kvalitní radu profesionála. Ale nikdo nebyl schopný mi něco takového dát. V kuchyni se značně rozrostly plísně, především v blízkosti oken. Bylo mi jasné, že velkou vinu na tom mělo špatné vytápění. Bydlíme totiž první patře a radiátor v kuchyni prakticky netopil, z toho důvodu všechno plesnivělo. Koho jsem se zeptala na radu, ten mi vždycky poradil něco jiného než ostatní. Co člověk – to jiný názor na likvidaci plísní. Jak odstranit plíseň Plzeň.

Jak odstranit plíseň Plzeň…

Jeden říkal, že to půjde jedině savem, další doporučoval vápno. Jiný zase roztok skalice modré, ocet, tea tree olej a podobně. Potom se našli takoví, kteří říkali, že to vyřeší jedině stavební zásahy jako je zateplení, nová izolace atd. Byla jsem z tolika rad Jak odstranit plíseň Plzeň, (často protichůdných) zmatená. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si pozvala firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla v oblasti likvidace plísní dobrá doporučení. odstranění plísně z cihlové zdi

Řekla jsem technikům, co mi bylo doporučováno, ale oni to všechno zavrhli. A řekli, že nic z toho nezabere na dlouho, protože ať už plísně čímkoli natřu nebo provedu jakékoli úpravy, tak stejně problém se špatným vytápěním nezmizí. Chtělo to především vlastní kotel, který by fungoval, a radiátor by konečně jel. Byla jsem ráda, že jsem nevyhodila peníze na zbytečné opravy a pokusy a rovnou jsem je investovala do kotle.

Stěnu dezinfikovali…

jak odstranit plíseň v obyvákuRozdíl byl neskutečný, konečně jsme měli doma teplo a vlhko zmizelo. Technici teď už konečně mohli začít s plísněmi pracovat. Odstraňovali je kyselou chemií a kartáči. Důkladně stěnu dezinfikovali. Na závěr ji natřeli speciálním nátěrem LSG, který stěnu chrání před vlhnutím a je tedy protiplísňový. Všechno dohromady to zabralo. Máme teď doma pěkně teplo, sucho a plísně si asi otravují někoho jiného, ale u nás se neobjevily.