Pracuji jako správce našeho činžáků a všichni v domě si už delší dobu stěžovali, že fasáda našeho domu je už opravdu ve špatném stavu. A bohužel jsem jim v tom musel dát zapravdu. Byla zašlá, flekatá, a aby toho nebylo málo, tak na ní byla dokonce i plíseň. Takže bylo potřeba se o to postarat. A tak jsme se sousedem z domu začali hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala.

Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu. Že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá. Ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. Ale vyplatilo se ta, hledat. Našli jsme totiž Plísně na fasádě Hradec Králové, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A všichni je na internetu vychvalovali, tak jsme usoudili, že to nebude špatná investice.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních důležitých náležitostech. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. A i v případě, že zatím problémy s plísněmi nemáte, doporučuji vám, abyste si ten nátěr nechali dát i jako prevenci.

Protože…

Protože ne nadarmo slyšíme ze všech stran, že prevence je nejlepším řešením. A díky tomu bude naše fasáda stále čistá a chráněná. A tato firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, a to i čištění podlah a koberců, mytí oken a výloh a odstranění graffiti. Takže je vidět, že firma má opravdu široké pole působnosti.

Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A i to je pro nás další záruka, že odvádí skutečně dobrou práci. Takže až budeme o pět něco potřebovat, určitě se znovu ozveme jim. Máme tady totiž vše a to se zárukou kvality. Takže pokud také poptáváte čištění fasád, tak vám doporučujeme se obrátit na tuto firmu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.