Umyť okná v našom divadle je veľmi ťažká úloha. Bez patričného vybavenia sa k nim nedostanete. Počas doby, čo som v správe divadla, riešime ich umývanie dvoma spôsobmi. Buď skúšame nájsť upratovaciu firmu, na ktorú by bolo spoľahnutie, mala patričné ​​vybavenie a certifikáciu pre prácu vo výškach a samozrejme by prácu vykonala kvalitne. Takúto spravidla nenachádzame a postupne prácu skúšame zadať kompromisnom kandidátom, s ktorými ale rovnako nie sme spokojní. Alebo sa umývaním okien jednoducho nezaoberáme až do tej doby, než je ich znečistenie naozaj neúnosné. V tom okamžiku sa opäť pokúšame nájsť vhodnú upratovaciu firmu. Okná Bratislava, umývanie

výškové umývanie okienako vyleštiť oknáako vyleštiť okná bez šmúh

Vo chvíli, keď…

Vo chvíli, keď sme sa zoznámili s A SERVIS LIPKA, s.r.o., Okná Bratislava, umývanie, bol nášmu hľadanie koniec. Pre prácu vo výškach majú príslušné certifikácie a ich zamestnanci sú patrične vyškolení. Prácu vykonávajú v súlade s pravidlami bezpečnosti. Samozrejme disponujú všetkým potrebným vybavením pre umývanie okien vo výške. Komunikácia je s nimi perfektná a prácu, ktorú odvádzajú, si nemôžeme dostatočne vynachváliť.

Aj k tým najhoršie dostupným oknám sa vždy dostanú. Postarajú sa o perfektnú čistotu parapetov, okenných rámov, vymetú prípadné pavučiny. Na umývanie skiel používajú svoje zaručené metódy. Sklo najprv dôkladne zbavia všetkých nečistôt pomocou saponátu a vody. Gumovou stierkou všetko starostlivo odstránia. Suché sklo potom leštia bez leštidla len plienkou z bavlny. Okná sú tak perfektne čisté a bez šmúh.

ako na umývanie okienčím umyť oknáprípravky na umývanie okien

Tiež nám povedali o…

Tiež nám povedali o možnosti aplikácie nano impregnácia, ktorá by okná chránila pred nečistotami až niekoľko rokov. Pri veľkom počte okien v budove a ich neľahkej dostupnosti by sa nám impregnácia vyplatila.

A SERVIS a jeho zamestnancov jednoznačne odporúčam, takú profesionalitou a poctivosťou sa môže pochváliť len máloktorá firma. Okná Bratislava, umývanie

ako odstrániť polepy z okienumývanie zimných záhradumývanie výkladov