čistírna sedaček BrnoZdravím, nedávno jsem měla tu příležitost spolupracovat s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, kterou jsem si najala, aby mi v ložnici vyčistila koberec, který mi zašpinila moje šestiletá dcera. Manžel byl na služební cestě a já byla s dcerou sama doma. Po obědě jsme si pustily pohádku, u které se mi podařilo usnout, což se změnilo v katastrofu. Dcera se mi vplížila do ložnice k mojí kosmetice a začala s mojí kosmetikou výrazně experimentovat – čištění koberců Brno.

 

hloubkové čištění koberců s dlouhým chlupem Brno

A když jsem se probudila, tak zmalovaná jako marfuša nebyla jen ona, ale i koberec. V první řadě jsem byla ráda, že si řasenkou nevypíchla oko. Ale potom přišla na řadu starost v podobě vyčištění koberce, protože tmavá černá řasenka na koberci není nic příjemného. Hned jsem popadla mýdlo a kýbl s vodou, protože jsem doma zrovna žádné speciální čisticí prostředky na koberce neměla, ale jediné, čeho jsem docílila, že jsem skvrny od řasenky akorát více rozmatlala.

 

 

Takže mi bylo jasné, že na to bude potřeba si najmout nějakou úklidovou firmu…

 

Takže mi bylo jasné, že na to bude potřeba si najmout nějakou úklidovou firmu. Manžel měl být pryč celý týden. Tak jsem to musela řešit bez něj, protože jsem nechtěla, abych skvrna ještě více zaschla. Sedla jsem si k internetu. A hledala jsem tam nějakou úklidovou firmu, která by to vyčistila, protože nikdo z mých známých o nikom nevěděl. Na počítači jsem hygienické čištění běhounů Brnostrávila asi hodiny, ale stálo to za to, protože jsem tam objevila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Brno. Ne, že by mi trvalo tak dlouho, než jsem ji tam našla, protože byla hned na prvních příčkách vyhledávání, ale chtěla jsem si ověřit její reference a za celou tu dobu jsem na ni nenašla ani jednu negativní hloubkové čištění koberců s dlouhým chlupem Brnorecenzi, tak jsem věděla, že to bude to pravé.

 

A jejich zaměstnanci mi skutečně dokázali koberce vyčistit. Použili na to strojovou metodu, po které řasenka z koberce zmizela a koberec vypadal úplně jako nový. Byl krásně nadýchaný a vypadal, jak kdybychom ho koupili před týdnem a ne před třemi lety. Četla jsem, že je strojová metoda čištění časově náročná. Ale ani mi nepřišlo, že by jim to nějak extra dlouho trvalo. Což bylo tako výhodou, protože nikdo nechce celý den strávit tím, že bude hlídat pracovníky nad čištěním koberce.

 

U řemeslníků by to bylo samozřejmě něco jiného. Zaměstnanci této firmy byli navíc velmi milí a vstřícní, takže nemám jedinou stížnost. Jediné, co mi prvně trochu vadilo, byla cena. Protože to nebylo zrovna nejlevnější, jak vynikající práci odvedli, ale protože odvedli opravdu vynikající práci. Stála ta investice za to. Navíc strojová metoda je i fyzicky náročná a kvalitní kosmetika, kterou se koberec čistí. Také není nejlevnější, takže je potřeba vzít v úvahu i tyto faktory, než člověk začne dělat soudy nad cenou této služby. Ten koberec patří k mým oblíbeným kouskům vybavení v ložnici. A jsem ráda, že se našel někdo, kdo mi ho dokázal vyčistit.

 

jak vyčistit běhouny Brno

čistírna běhounů Brno

čistírna chlupatých koberců Brnojak vyčistit namáhaný koberec Brno