Potom, co jsme s rodiči objevili graffiti na zdi domu, se táta hodně rozčílil. Tak rozzuřeného jsem ho dlouho neviděl. Nesnáší jakékoli zásahy do soukromí a tohle vniknutí na soukromý pozemek, a ještě k tomu poškození vlastního domu bral hodně osobně. Když je takhle naštvaný, tak nedokáže uvažovat příliš racionálně, proto první ření, které ho napadlo, nebylo zrovna nejmoudřejší.

Odstraňovače graffitiMusím vyčistit zídku od graffitiProč malují sprejeři na fasády

Vůbec nepřemýšlel…

Vůbec nepřemýšlel o tom, jak graffiti odstranit, ale vymýšlel, jak zabránit tomu, aby se to ještě opakovalo. Ihned se rozhodl koupit bojového psa, který bude dům hlídat a nedovolí nikomu, aby se k nám dostal. Vůbec nevzal v potaz to, že takového psa si musí nejdřív vychovat a vycvičit, a to chce hodně času. Navíc nemá ani vztah ke zvířatům, takže jsem si to neuměl vůbec představit. Jen by nám to všem zkomplikovalo život.

Jde vyčistit fasáda od sprejerůGraffiti na mostě - zeď z cihelJak vyčistit graffiti ze dřevěné chaty

Když táta konečně vychladl…

Když táta konečně vychladl a začal být přístupný méně radikálnějším a o něco více racionálnějším návrhům, oddechl jsem si. Během toho, co táta pěnil, jsem stihl najít řešení, které se mi zdálo v naší situaci nejvhodnější, a teď byla konečně příležitost ho předložit rodičům. Našel jsem na internetu firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., s níž jsme vyřešili to, jak odstranit graffiti, i to, jak vzdorovat případným budoucím návštěvám sprejerů. Máma i táta souhlasili, takže se sháněním psa bojového plemene jsem si už nemusel dělat starosti.

Kreativní sprejeřiČištění graffiti v centrech metropolíSpreje a sprejeři

A SERVIS zvládl z domu odstranit graffiti…

A SERVIS zvládl z domu odstranit graffiti, a i přes to, že to byla náročná práce, byli téměř zcela úspěšní. Aby se v případě nového posprejování domu mohlo graffiti odstranit úplně, nanesl se antrigraffitový nátěr. Společně s jeho aplikací jsme měli od firmy zajištěný celý servis, což znamená, že se v případě dalšího incidentu stačí na firmu, odstraňování graffiti Brno,  jen obrátit a o zbytek se už postará sama. odstraňování graffiti Brno