Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyNaše firma Čištění podlah Hradec Králové se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnujeme se čištění čalounění, koberců pomocí metody čištění kotoučovým strojem jsme schopni z koberce odstranit téměř jakékoliv skvrny. Díky našim skvělým výsledkům jsme se tak mohli rozšířit z tuzemnských trhů na trhy zahraniční a i tam nabídnout našim zákazníkům jedny z nejkvalitnějších služeb. Stejně jako zákazníci v České republice jsou s našimi službami tedy spokojení i v Rakousku a Německu, kde je konkurence na trhu s čištěním výrazně větší. Čistíme však nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu.

Tu jsme také mladým rodičům, kteří se rozhodli zrekonstruovat pokoj pro jejich potomky. Nově vymalovali, koupili pár kusů nového nábytku a pokoj přestavěli. To všechno jako překvapení, zatímco děti si užívali prázdniny u babičky. Rozhodli se obrátit na nás s prosbou o obnovení původního vzhledu jejich podlahy. Nešlo, než souhlasit. Po domluvení termínu jsme přijeli na stanové místo a pustili se do práce.  Použili jsme kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil.

Tryskání průmyslových podlah Broušení podlahPrůmyslové podlahyLité podlahy

Podlahu jsme nejdříve vydrhli…

Čištění litých podlahPodlahu jsme nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila nánosů dlouholeté špíny. Výběru této kosmetiky věnujeme mnoho času a péče, aby naši zákazníci mohli být maximálně spokojení a abychom jim zaručili to nejlepší, co mohou na trhu dostat. Potom jsme pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali, abychom mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu. Nakonec jsme podlahu ještě jednou důkladně umyli, aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek a byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Podlaha tedy opravdu zářila čistotou a vypadala jako nová. Na rozdíl od nové podlahy však toto vyčištění stálo jenom zlomeček ceny.

Rodiče dvou malých rošťáků byli s naší prací velice spokojení a velice si ji pochvalovali. Spokojení byli také se svou přestavbou a už se jenom těší, až přijedou jejich děti a udiví ten úžas v jejich očích. My věříme, že pokud tento sympatický mladý bude něco potřebovat vyčistit bude vědět, na koho se obrátit. Popřípadě nás doporučí dál svým známým. Všech svých zákazníků si totiž velice vážíme a přistupujeme ke každému z nich individuálně přesně podle jeho potřeb. Naším heslem totiž je: Náš zákazník, náš pán. Snažíme se vždy podat ten nejlepší výkon a podlahu vyčistit tak, jako bychom ji čistili sami sobě. Roky zkušeností s prací v oboru a množství spokojených zákazníků nám jenom potvrzují, že svou práci děláme dobře.

Hloubkové čištění tvrdých podlahOdborné tepování a dezinfekceOšetření polymerových podlah