Nedávno se nám ozvala zákaznice. Žádala nás o pomoc. Jak už to tak bývá, vyslechli jsme si její příběh. Asi jako všichni nesnáší, když se v bytě chodí v botách.

Tak jako…

cena čištění podlahTak jako v Amerických filmech. Do postele. Po obyváku. Je to logické. Není moc hygienické, že lidé chodí ve špinavých botách v bytě, které nosí i po venku. Do bytu nebo domu samozřejmě donesou hlínu, bláto a bůh ví co. Proč nám to všechno naše zákaznice říkala? Protože děti si často neuvědomují, že nejsme v Americkém filmu. A proto často chodí doma v botách. Normálně prý ne. Ale někdy si prostě něco zapomenou. A tak jenom rychle ještě nepřezutí proběhnou byt. Přes chodbu, do pokojů nebo do kuchyně. Samozřejmě, že je to na podlaze pak znát.

Nejdříve jim řekli,…

Nejdříve jim řekli, že když si tam tu špínu nadělali, tak ji taky uklidí. Ale zkoušeli to různě. Po několikátém snažené ale zákaznice zjistila, že to podlaze čištění podlah cena za m2to spíš škodí. Než, že by jí to pomohlo. Proto se obrátila na naši úklidovou firmu Brno podlahy, mytí. Naše firma a se zabývá mimo jiné taky čištěním podlah. Po telefonu jsme se domluvili. Naše firma A SERVIS LIPKA dokáže čistit téměř všechny druhy podlah. Včetně dlažeb, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Právě plovoucí podlahu jsme čistili i u naší zákaznice. Naši zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj. Ten podlahu důkladně a do hloubky vyčistil.

Podlahu nejdříve vydrhli…

ceník čištění podlahPodlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie. Ta ji zbavila nejen viditelné špíny. Ale taky špíny hluboko zažrané do samé struktury podlahy. Pomocí vysoce výkonného vysavače podlahu vykartáčovali. Tak aby mohli odstranit všechny nečistoty, vlhkost a mastnotu. Nakonec podlahu ještě jednou důkladně umyli. Tak aby se zbavila všech zbylých nežádoucích chemických látek. A byla tak čistá, bez alergenů a zdravotně nezávadná. Zákaznice si pochvalovala, že podlaha zářila čistotou.

Podle slov…

Podle slov jejího manžela dokonce vypadala jako nová. Naše firma patří mezi špičku v oboru. A to nejenom v České republice. Ale taky v zahraničí. čištění průmyslových podlahV Rakousku, v Německu a na Slovensku. Všude tam máme velkou základnu spokojených zákazníků. Díky nim můžeme na trhu působit už přes dvacet let. A nestále se zlepšovat. Vždycky používáme jen ty nejmodernější technologie. A ty sami ještě vylepšujeme. Tak, aby byly našim zákazníkům ušity na míru.  To je totiž náš hlavní cíl. Spokojený zákazník. Který se na nás opakovaně obrací a doporučí nás svým známým.