mytí oken Praha

Mytí oken se může pro někoho stát velkou nepříjemností, obzvlášť pokud při tom hrozí pád z okna. V takovém bytě a s takovými okny žije moje teta. Několikrát ročně nás prosila, ať jí s mytím oken pomůžeme. Protože už na jejich umytí sama nestačí. Velice dobře jí rozumím. Protože já, i když jsem o mnoho let mladší, tak se na mytí těchto oken z venkovní strany vůbec necítím. Pokaždé jsem se snažila umýt okna co nejlépe to jde. Ale protože jsou tak špatně dostupná, musím být spokojená i s málem – mytí oken Praha.

mytí oken Praha
Protože jsme se chtěli s manželem stěhovat a bylo jasné, že se k tetě tak často nedostanu. Chtěla jsem zajistit, ať se jí někdo o okna postará. Aby se do toho nepouštěla sama a něco se jí nestalo – mytí oken Praha.

 

 

 

Protože jsem věděla…

 

Protože jsem věděla, že je teta ze stavu oken nešťastná, bylo třeba zajistit, aby už tentokrát byla okna umyta důkladně. A jelikož provést důkladné mytí oken zevnitř bytu nebylo možné, došlo mi, že výškové mytí oken Prahamusím vymyslet, jak umýt okna zvenku. Řešení vlastně vůbec nebylo tak složité, stačilo se obrátit na firmu provámytí oken ve výšce Prahadějící výškové mytí oken. Z toho důvodu jsem se spojila s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha a domluvila s nimi zkušební mytí oken. Pokud by proběhlo v pořádku, měla jsem v plánu se s nimi domluvit na dlouhodobou spolupráci.

 
K oknům tetina bytu se zaměstnanci firmy dostali z montážní plošiny, mohli se tak bezpečně věnovat jejich důkladnému mytí. Zvládli to úžasně, okna byla krásně čistá a dokonale vyleštěná. Nehyzdila je žádná šmouha ani nevzhledné mapy zaschlé vody, jak tomu bylo po každém mém mytí.

 
Firma se osvědčila, její zaměstnanci se ukázali jako schopní a důvěryhodní. Proto jsem se s nimi domluvila na pravidelném mytí oken. Teď i po přestěhování můžu být v klidu a nemusím se bát, že by se teta pokoušela vylézat a mýt okna sama.

 

profesionální mytí oken Praha

profesionální mytí oken Praha

firma na mytí oken ve výšce Praha

firma na mytí oken ve výšce Praha