Pracuji v bazaru s elektronikou, a protože jsem služebně nejstarší, tak mám i největší slovo. A protože se mi zdálo, že podlahy v našem obchodě jsou na tom už opravdu poměrně žalostně. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme byli odkázané na internet. Nakonec jsme si vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., protože měla nejlepší recenze. Protože neradi jdeme do něčeho, co nemáme vyzkoušené, tak jsme opravdu dlouho ověřovali reference, abychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli jim, co přesně požadujeme. strojové čištění podlah

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Komunikace s nimi…

Komunikace s nimi byla naprosto perfektní. Vše bylo velmi rychlé a snadné. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celé naše prostory a z výsledku jsme byli všichni nadšení. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné strojové čištění podlah. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle. Navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc. Protože děti občas poletují, tak budou mít aspoň lepší půdu pod nohama, jak se říká. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému.

schopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako novápodlaha a zvláštnosti její údržby

My s touto zkušeností…strojové čištění podlah

My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která by nabízela skutečně kvalitní čištění koberců, tak vám rozhodně doporučuji tuto firmu. My s nimi byli spokojení v každém ohledu a neměnili bychom. Takže není nic, co bychom jim mohli vytknout.

A navíc nabízí celou řadu dalších služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže až budeme něco z tohoto potřebovat, určitě se obrátíme právě na ně. Budeme to mít totiž se zárukou kvality. A Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. A i to je určitá záruka kvality.  Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, určitě nebudete zklamaní.

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níkotoučový stroj a jeho přednosti