Manžel je starý šprýmař…

spolehlivá firma na čištění koberců PrahaPřed pár dny si nás zavolal jeden manželský pár. Manžel prý je totiž starý šprýmař a nachystal si na svou manželku povedený vtípek. Manželka měla těžký den v práci. Všichni na ni prý navalili, co se dalo a vůbec nehleděli na to, že toho dělá ze všech nejvíce. Jenže paní manželka je prý zodpovědná a spolehlivá a ráda dotáhne své úkoly do úplného konce. Zkrátka je to ten typ člověka, kterému, když se zadá nějaká práce, tak ji udělá na dvě stě procent. Asi jako naše firma. Jen nás napadlo takové přirovnání. Ale opravdu se vždy snažíme pracovat na maximum a vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc. No a jelikož toho paní měla plné zuby, stěžovala si svému milému manželovi po SMS zprávách. A těšila se, že ji snad někdo utěší a nebude po ni chtít jen nemožné. Čištění koberců Praha ceník.

Manžel ji prý mile překvapil už co odemkla dveře od bytu, hezky ji přivítal. Poté jí prý zakryl oči a vedl ji do obývacího pokoje, kde čekalo samotné překvapení. Na stole pro ženu nachystal láhev výborného vína a dvě skleničky a také dort. Dort byl čokoládovo-višňový. Jen co manželka do něj zakrojila odhalila se pravá tvář dortu. Ve skutečnosti se totiž jednalo o balónek, na kterém byla šlehačka a na ní ještě višňová a čokoládová poleva. Takže skutečně to působilo dojmem dortu. Jenže co manželka do něj zakrojila nožem, tak „dort“ samozřejmě vybouchl. To se dá skutečně považovat za velice povedený vtípek. Jenže zároveň však také výbuch zapříčinil zašpinění manželčiných vlasů a obličeje a také mimo jiné zašpinil koberec. Jenže ne leda jak. čištění koberců v domácnostech

Čištění koberců Praha ceník…

strojová metoda čištění kobercůNa koberec totiž z valné části dopadla višňová poleva a jak je známo o těchto plodech, jdou velice špatně dolů. Máme na mysli, že jsou velice špatně umýt. No a nejinak tomu bylo i u tohoto manželského páru, který se sice koberec snažil vyčistit, ale nešlo jim to. Nakonec se rozhodli zavolat naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.,čištění koberců Praha ceník. A to udělali skutečně dobře. Naše firma totiž koberce čistí nejmodernější technologií hloubkového strojového čištění.

Celé kouzlo této metody spočívá v hloubkovém zapravení značkové chemické kosmetiky od značky Bosch RTS do samé struktury koberce. A to za pomoci velmi výkonného kotoučového stroje, který má rotační kartáče. Tato speciální, ale přitom stále šetrná kosmetika spolehlivě, i v hloubce struktury koberce, nabalí do vzniklé pěny z čištění veškeré nečistoty. I ty zašlé. Navíc také alergeny a zdraví škodlivé roztoče. Ještě k tomu celý koberec řádně vydezinfikuje. chemické čištění koberců

Koberec se podařilo vyčistit…

čištění koberců značkovou kosmetikouK finálnímu dokonalému vyčištění je však zapotřebí koberec ještě vysát. Koberce vysáváme naším extrémně výkonným třímotorovým vysavačem, který spolehlivě odsaje zbytky nečistot a roztočů. A také celý koberec zvládne vysát prakticky téměř do sucha. Koberec se nám nakonec podařilo krásně vyčistit, takže po višňové polevě nebyly už ani památky. Zákazníci nakonec byli velmi nadšení, že jsme to tak krásně zvládli vyčistit a říkali, že nás všude určitě doporučí.